Bu garip, çanta-daha az zamanlarda

çantamın diğer yarımın yanı sıra, Babymoon’umuza Quebec şehrine ve Asya’daki bir balayına uymaya hazır olduğum gibi Çok ağır valizlerime sahip olan Perry, mantığının yanı sıra rahatlığın bu konuda hakim olması gerektiğini açıkça ortaya koydu. Katılıyorum. Sonuçta, benimle birlikte getirmek için mükemmel bir çanta vardı: Nispeten yeni Stand Shirley PVC Tote.

Shirley, görüyorsunuz, biraz kısayoldur: Markanın imzası tote, bir plastik, bkz. Birinde iki torba olarak düşünün, birlikte veya ayrı olarak giyilmesi gerekiyordu.

Kanada’da, gün ışığı saatlerinde, cep telefonu, seyahat rehberi, cüzdan, okuma materyalimin yanı sıra birkaç atıştırmalık da taşındım. Güneşin ayarlandığı gibi, telefonumu yanı sıra çantada cüzdanın yanı sıra, daha hafif bir yükün etrafını çeken akşamlarımın tadını çıkarırdım.

Söylemeye gerek yok, bir tür tote onu tatil resimlerimizin çoğunluğunda yaptı: iki günde ziyaret ettiğimiz Hapishaneye döndü – Kütüphane döndü. Örneğin, ünlü Fairmont Le Château Frontenac Hotel’de yakaladı.

Bugün kış uykusuna harcanan bir kış (debriyaj beyaz, sonuçta beyaz, her şeyden önce) bir kışın dolaşımından sonra toprağı çıkarırken, bu görüntüler bana geri dönüyor. Çantalarla ilgili bir şey bu yana: her zaman yolculuk için yanıyorlar, yol boyunca ürettiğimiz hatıralar için yemlerimize sahibimize gelmemize yardımcı olacak.

Dünyanın şu andaki durumunu bu kadar uzaklaştıran şeydir: alacak hiçbir yolculuk yoktur, gidilecek yer yok, eşyalarımızı getirecek hiçbir yer yok. Çantalar, evde aylar geçiren bir toplumda işe yaramaz olanı etkili bir şekilde sona erdi.

Ancak şu anki durumumuz olduğu için neredeyse dayanılmaz olarak, merak ediyorum: Çantayı taşıyor muyuz? Bütün yıllar için büyük olasıma da, evlerimizden ofislerimize yüklerimizin yanı sıra barımızın yanı sıra evin yanı sıra evin yanı sıra evin yanı sıra evin yanı sıra, evin yanı sıra, çantanın kendisinin kullanımını gerçekten arzuluyor muyuz?

Yaparım. Programımın yanı sıra, siyah, kare, iş uygun Prada çantamın uzun cebinde dizüstü bilgisayarımın yanı sıra, New Yorker’ın en son problemini de özlüyorum. Sadece şimdiye kadar göz atarken, yeni york city metro’nun yanı sıra adanın yanı sıra, röportajlar için hazırlanırken, bir sonraki büyük şeyi beyin fırtınası yaparken, New York City metro’nun yanı sıra adanın yanında tutarken geçirdiğim saatleri hatırlatıyor. Her iş gününün sonunda ağrıyan omuzları kaçırmıyorum, ancak günün yapısını ve çantamda taşıdığım her şeyin hepsini daha iyi olarak şekillendirmek istediğini tam olarak özlüyorum.

“Çantalarımı çok kullanmayı özlüyorum,” dedi İyi arkadaşım Nadine birkaç gece önce, Coronavirus’un ortaya çıkışının onunla birlikte getirdiği tüm değişiklikler hakkında bir konuşma sırasında. “Bana, evin dışına çıkmadan önce birini kapmak rutinimin başlangıcını işaret ediyor. Bu yapıya ve bu yapıya sahip olmayı özlüyorum. ”

Michaela, kız kardeşim, duygularını yankılandı: “Son olarak yaz çantamı geçen günü gizlemek için getirmeye karar verdim ve süreçte eski içeriğinin kış torbasını boşalttım. Aylık metro kartımın yanı sıra tren biletimin de rastladım. Bu felaketten önce bir hayatım olduğunu hatırlattı. ”

Konuşma, ısınma havalarına doğru döndüğü ve kısa yürüyüşler veya bakkal için evlerinin dışındaki insanları iterek rolünün yanı sıra, 20 kişilik bir grup içindeki fikir birliği, 30-bir grup-kadınlar, çantalar başlamasına rağmen Yine faydalı olmak için, malzeme listeleri, dört ay önce basit bir şey olduğundan çok farklı.

Jamie, “Son olarak, kışın kışın yazdığım kışın yazdığım yeni bir çanta kullanmaya karar verdim, eldivenler, maskeler, telefonum, cüzdanın yanı sıra el dezenfektanı,” Düzeltmesi, ofisten doğrudan dışarı çıkmak için makyajı makyajla doldurun.

Roxanne, “Bir çantayı dışarı çıkarken ilişkilendiririm.” Dedi. “Ama zar zor çıktığım için neredeyse bir çanta getirmek için garip görünüyor. Dürüst olmak gerekirse, bana Corona’ya hayatı hatırlattığından beri çantalarıma bakarak biraz depresyona giriyorum. ”

Protestocular, ülkenin dört bir yanındaki sokaklara götürdüğü için, çantaları aynı şekilde, diğer eşyaların yanı sıra, diğer eşyaların yanında bulunan telefonların yanı sıra, diğer eşyaların yanında olan telefonlar gibi değerli eşyaları tuttukları için, Ürünün orijinal kullanımına geri döner, bir ürün, gün geçirmek için gereken araçları toplamak içindir.

El çantanlarının medeniyetin ilerlemesinde rolü, genellikle göz ardı edilir: bugün moda aksesuarları olarak pazarlanmış olmasına rağmen, çantalar hayatta kalmak için malzeme toplamak için bir gereksinimden doğdu. Hunter-toplayıcılar tarafından ST’nin bir yolu olarak, ağaç kabuğu ile inşa edilen kendi kendine yapılan torbalarCevher ve her gün keşfedilen araçların yanı sıra gevşek yiyecekleri taşır. Eski medeniyetlerde, hem erkekler hem de kadınlar, kalçalarından sarkan, muhtemelen para biriminden daha fazlasını taşıyan çekiliş çantalarıyla dolaştılar.

Tabii ki, bugünün el çantası, benzer şekilde değişen bir topluma uyum sağlayan formlardaki ve işlevdeki birkaç vardiyanın sonucudur. Pre-covid-19, çanta yol boyunca keşfettiğimiz şeylerin sağlayıcısından daha fazlası haline geldi, bunun yerine bizim olarak daha önce iddia ettiğimiz şeyleri içeriyor ve bize evi hatırlattı: kitap olarak koyamayacağımız kitap Otobüse binerken dalış yapmayı umuyoruz, çocuklarımızın oraya doldurduğu gevşek bir emzik, tuhaf bir şekilde yolunu keşfeden bir uzaktan kumanda ya da bir diş fırçası ve iç çamaşırı, günün bizi nereye götüreceğini bilen kim?

Ancak virüs vurulduğunda ve çantayı en azından bir süre işe yaramaz hale getirdikçe, ürün konsepte bir kez daha şekillendiriyor olabilir mi? Torba karantina sırasında ne zaman bir yaşam hatırası dışında ne oldu? Belki de, sadece bu. Belki de, dünya çapında bu duraklama döneminde, çanta nostaljik kahramanın rolünü üstlendi, daha keyifli, kültürel, açık havada y’nin bir temsili ve bizimki olarak iddia ettiğimiz ilginç yaşamın-umarım-yakında olacak Yine bizim ol.

Boyut veya stil veya zaman periyodu ne olursa olsun, çantalar her zaman sorguyu anti-taneciki temsil etmişlerdir: sadece evden gerçekten ayrılırken kullanılır, bunlar maceraların yanı sıra deneyimlerin yanı sıra seyahatlerin de göstergesidir (hatta bakkal için bile!) gelmek. O zamana kadar, dolabımın yanında oturduğumu, kırmızı Mark çapraz çantama bakarak, yanımda taşırken sahip olduğum tüm harika zamanları anımsatan keşfedeceksin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts