Judith Leiber Jaguar Hold

Bu sezon hayvan baskısının popülaritesi ile, çok geçmeden, birisinin gerçekten bir hayvan desenli hayvan olan bir çanta yapması gerektiği anlamına geliyor. Bu kişi Judith Leiber’di – başka kim olabilir? yanı sıra, ondan kurtulabilecek tek kişi o; Bir hile var ve onunla yapışıyor. Çantalarını sevmeseniz bile, ona bunu sağlamalısınız. Ancak Judith Leiber Jaguar debriyajı hakkında tam olarak nasıl hissettiğimi tam olarak seçemiyorum.

Gençliğin yanı sıra modernitenin asla tam olarak Leiber’in işi olmadığını anlıyorum, ancak bir nedenden dolayı, bu bekletme özellikle mumsy hissediyor. Belki de belirli bir yaştaki kadınların sık sık tuhaf broşlara eğilimli olduğu için, birçoğu ışıltılı ve sık sık, bu broş sınıflandırmasının oldukça büyüklüğünde bir alt kümesi safari temalıdır.

Ama sonra tekrar, büyük olasılıkla, sadece iyi kurulmuş kadınların bejeweled orman kedilerini satın almak için paraya sahip oldukları durumdur, bu yüzden Leiber’in noktasını tamamen kaçırmış olabilirim. Birini biraz küstah göremiyor musunuz, ancak hala kesinlikle sofistike, örneğin Helen Mirren böyle bir şey bir ödül şovuna getiriyor mu? Net-a-Porter ile 5495 $ karşılığında alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts