Çarşamba günü istiyorum: Fendi ikizleri Poko Pano Bikini

ile taşıyor Çarşamba günü, süper pahalı, ulaşılamaz ya da genellikle satın alamayacağım bir şey hakkında besteliyor (başka bir dizi nedenden dolayı ). Örneğin, Victoria Beckham’ın Timsah Birkin, bütçe planımın yanı sıra izlemenin son derece zor olduğu yöntemidir, ancak onu hala hayal ettim.

Bu hafta Çarşamba günü, kendimi kesinlikle taptığım bir bikini ile alamayacağım bir taşıma getiriyor. Yaz aylarında kapılarımızda göründüğünde, inanabileceğim tek şey bikiniler ve plaj-y çantaları. Yani burada bir Fendi çantası ve Poko Pano Bikini ile en son taksitim.

İlk ürünüm Poko Pano Cabana Bikini. Size bir şey söyleyeyim, beyaz bir bikini çoğu insan için son derece güzel. Ten rengi olmasanız bile, keskin bir beyaz bikini giydiğinizde bronzlaşmış gibi görünüyorsunuz. Bahsetmemek gerekirse, son derece Bond Girl-esque hissediyor. Özellikle Twisted Bandeau Top’tan beri bu basit ama çekici stil gibi sevmeyi seviyorum. Bu, gerçekten kadınsı ve çekici bir takım elbise kullanırken daha az bronz çizgiler anlamına gelir. Tüm ıslak plaj kıyafetlerinde çok fazla uymalar gibi düştüm, bu bir. 150 dolara satın alın.

En İyi Haberler Tüm PangeBlog.com Ziyaretçiler Kupon Kodu ile Tüm Islak Plaj Giyiminin Mayo Koleksiyonu: AWBPB10. check-out’ta girin. Teklif Sonu 10 Mayıs 2010.

Sonra Rafia Shopper dokuma Fendi Twins var. Bu Fendi çantasını tekrar hoş geldiniz, zaten iki kez ele aldık. Hala fiyat için satın almak istediğimi söyleyemem. Ancak, harcamak için tonlarca paraya sahip olmaktan bahsetmiş olsaydık, bu her türlü plaj yaz manzarasıyla veya hatta bir havuzla olağanüstü görünecekti. Web ile 2.560 $ karşılığında bir kapı satın alın.

Oh evet, aynı şekilde Model’in cesedini istiyorum Çarşamba günü son istek. Hey, denemeye değerdi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts