Son zamanlarda sevgi dolu: Valentino Rockstud Tiny Sırt Çantası

Geri Dönüş Valentino Rockstuds’u ilk kez tanıttığında, kalma güçlerinde şüphelerim vardı. Elbette, havalı, sinirli ve eğlenceli olduklarını düşündüm, ama aynı zamanda bir ya da iki sezondan çok daha fazla dayanamayacak kadar moda olduklarını düşündüm. O zamanlar bir rockstud çantası için şehvet ettim ve ciddi bir şekilde düşündüm, ama kendimi geçen bir trend olacağını düşündüğüm şey üzerine savurmaya getiremedim. Burada 8 yıl ve birkaç mevsim sonra Valentino, rockstudları yeniden keşfetmenin yollarını bulmaya devam ediyor. Rockstud Spike zincir çantasından Valentino’nun son yinelemesine kadar – her yeni sürümde Candystud, Rockstuds bir kez daha kalbime giriyor. Şu anda, Valentino Rockstud Tiny Sırt Çantası için gözler.

Sırt çantaları zahmetsizce havalı bir vibe verirken, kendimi gerçekten bir sırt çantası kızı olarak düşünmedim, yakın zamana kadar bir tane aldığımda ve biraz kullanımdan sonra, onu ne kadar sevdiğimi fark ettim. Tutulmak ve gitmek çok kolay ve tıpkı çapraz kanatlı çantalara olan aşkım gibi, sırt çantalarının eller serbest olmanıza izin verdiğini seviyorum. Her zaman hareket halindeyim ve tipik olarak iki telefon ve bir kahveye hokkabazlık yapıyorum – asla yeterince elim yok, bu yüzden sırt çantaları moda olsa da, en çok işlevselliği için düştüm. Sadece moda için iseniz, Valentino’nun Rockstud hattına en şirin ilavesi ile hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Valentino’nun imzası rockstud çantalarının çoğu deriden yapılmış ve markanın şimdi klasik saplamalarıyla vurgulanırken, bu küçük sırt çantası Naylon’dan yapılmıştır. Diğer şekillerdeki naylon rockstuds hakkında nasıl hissedeceğimden emin olmasam da, bir sırt çantasının çok daha rahat, rahat bir stil olduğunu düşünürsem, aslında naylonun metal çalışma ile vurgulandığında görünüşünü seviyorum. Çantanın, gerçek bir sırt çantası olarak giymenin yanı sıra üst sapla elle bakabileceğini tapıyorum.

Torbanın içinde, cüzdanımı, iPhone’u, kasalarımı, küçük dizüstü bilgisayar + kalem, küçük bir zip kozmetik kasa ve bir atıştırmalık (tabii ki!) Her şeyi uygun olacak şekilde ideal olarak nasıl organize ettiğim için aşağıya bakın. Çanta inanılmaz derecede yapılandırılmamıştır, ancak kesinlikle doldurulmuş olmasa bile şeklini tutar. Kırmızı nappa deri ile kaplı, torbada bir iç yarık cebinin yanı sıra bir dış fermuar cebi vardır. Valentino rockstud küçük sırt çantasının genel boyutları 8.1 ″ H x 6.7 ″ W x 2.8 ″ D’dir. Şimdi SSENSE ile satışta, bu büyüleyici küçük sırt çantasını 1.536 dolara takabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts