Marc Jacobs Karen Deri Çerçeve Çantası

Yıl boyunca bazı büyük isimler tarafından oluşturulan bir dizi fug çantası oldu. Artık yıl bittiğine göre, siyah sayıların toplu olarak yazılması gerekiyor ve tasarımcıların tam zamanında ortaya çıkan çarpıcı çantalara sahip. Bugün yeni bir Gucci tote ile sona eren son birkaç aydır çanta yasağındayım, ancak bu noktanın yanı sıra. Mesele şu ki, bütçemi kapalı tutuyorum ve cazip olmamaya çalışıyordum. Çok fazla çanta, sallanmamı ve elimi, kaydırması çok kolay olan ve bana iyi şeyler getiren büyüleyici plastik parçasını tutmak için kaşıntılı hale getiren ideal. Elle biraz plastik kaydırma hasarı yapmaya başlamama izin verirsem, Marc Jacobs Karen Deri Çerçeve Çantası ile başlayabilirim. Bu çerçeve çantası, altın donanımlı esnek ten rengi deri ve parlak bir dokunuş içerir. Çıkarılabilir bağlantı taşıma kayışı yapışkan olmadan eğlence katar. ‘Bana bak, ben seksiim’ ‘bana bak, çok deniyorum’. Torbanın kapanması bir toka kapanması ve kulplar dairesel toka detayına sahiptir. Temel kahverengi çanta Marc’ın evinde seksi gidiyor. 1500 $ için net-a-porter aracılığıyla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

İlkbahar 2015İlkbahar 2015

için en iyi saçak çantalardan 18’i, tercih ettiğim satın alma sitelerine sürekli olarak yeni gelenleri inceliyorum ve yakın zamanda büyük bir saçak moda parçaları, cüzdanlar ve ötesinde akını keşfettim. Fringe,

Mutlu 4 Temmuz!Mutlu 4 Temmuz!

Pangse blogunda hepimizden size 4 Temmuz’a sevindim! ABD’nin doğum gününü bugün aileyle kırmızı, beyaz ve mavi olarak kutluyoruz, umarız aileniz ve arkadaşlarla da zamanınızdan zevk alırsınız.