Megs’in Sevgililer Günü Seçimleri

Bu, evli bir çift olarak ilk Sevgililer Günü. Vlad için şanslı, çiçekler, yemekler ve filmlerle kazanılabilirim. Oldukça basit, hayır? Sevgililer Günü, zorunlu hediyeler ve aşırı stresle dolu büyük bir Hallmark Tatilidir. İnsanların Sevgililer Günü boyunca zevk almak yerine daha fazla zaman harcadığına inanıyorum. Benim için, benim bayramı arayın, sevdiğim kişiyle geçirmek sadece bir gün daha.

Yani bu yıl, Koca ve eş olarak ilk Sevgililer Günü’nde, şeylere uymayı istiyorum:

1) çiçek buketi; Saipua’dan böyle. Bu, arama yapmak için tercih ettiğim web sitelerinden biri ve bir dahaki sefere NYC’de olduğumuzda kesinlikle Brooklyn mağazalarına uğrayacağız. Bir araya getirdikleri her buket hakkında çok çekici bir şey var.

2) Pastırmanın yanı sıra waffle. Hatta waffle’larımda pastırma bile alacağım. Veya waffle’larda pastırma çikolatası. Bacon’u severim, söyleyebilir misin? [resim kredisi]

3) L.A.M.B. Terry kırpılmış pantolon; Evin etrafında giymek için rahat ama şık pantolon. Bu pantolonların kazanan olmasının 3 nedeni: Harem tarzıdır, bu da pastırmanın yanı sıra waffle’ın yanı sıra kıpırdatan alan anlamına gelir, rahat olan Terry malzemesidir ve şekilsiz eşofmanlardan bir adımdır. Shopbop ile 110 dolara satın alın.

4) Postanız var. Şimdi beni çiçek açtın, beni besledin ve rahat pantolonlara koydun. Tüm gereksinimler tercih ettiğim büyüleyici komedilerden biri, kanepe ve bir battaniye. Belki biraz sıcak çikolata… veya daha fazla pastırma? Amazon üzerinden satın alın.

5) Alexander McQueen Deri Biker Satchel. Bu çanta daha önce ilgimi çekti ve şimdi zamanımızın en büyük ve en vizyoner tasarımcılarından birinin anısına Alexander McQueen Deri Biker Satchel’i gerçekten istiyorum. Saks ile 1.450 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts