Siyah gardırop temelleri

Siyah, gardırobunuzda sahip olmanız gereken en önemli renklerden biridir (siyahın bir renk olup olmadığı konusunda uzun süredir devam eden bir anlaşmazlık olduğunu anlıyorum). Biraz siyah elbise var. Siyah çanta. Siyah ayakkabılar. Siyah pantolon. Siyah debriyaj. Siyah tişört. Siyah ceket. Siyahın bir renk olarak anlaşmazlığını hatırlayamıyor ve siyahın birçok dolap için gerekli olduğunu kabul ediyor. Prada’dan güzel bir şekilde uyan ve bir dizi etkinlik için kullanılan harika bir siyah elbisem var. Ancak gardırobuma baktığımda siyah çanta eksikliği fark ettim. Geleneksel bir Chanel çantam var, ancak daha büyük bir siyah el çantasının yanı sıra kompakt bir siyah tutuşum yok.

Ben genç değilim, dün gece siyah bir Hermes Birkin’i hayal ettim. Birini uyandırarak uyandım ve altın donanım mı yoksa palladyum donanımı mı seçmem gerekip gerekmediği ve 35 cm’nin 30 yerine çok daha iyi olup olmayacağından şüphe ettim. Bu yıl, yatırım parçaları için harika bir yıl ve bir renkte geleneksel bir Birkin Bu geleneksel çok uyum gibi görünüyor.

Peki ya başka siyah parçalar? Kompakt debriyajlar harika akşam çantalarıdır. Çok şekilli olmasalar da, ideal olarak elinizde fantastik bir görünüm ve şekil tedarik ediyorlar. Anya Hindmarch Patent kutusu bekletme, şimdi idealin yarısı olarak işaretlenmiştir ve hızla mevsimden mevsime kullanılabilir. Pürüzsüz ve çabuk, bu parlak Anya Hindmarch Hold, en iyi siyah gardırop esastır. Web ile 197,50 $ karşılığında bir kapı.

En son siyah yeleği keşfettiğim gibi, son zamanlarda yelek görünümünü seviyorum. Timsahtan yapılmış Rick Owens Timsah Deri Yelek, bir asimetrik zirve etek ve bir V yakası sporuna sahiptir. Bu yelekle ilgili her neyse, üstte ve hatta biraz gösterişli ama kesinlikle hoşuma gidiyor. Bu yelek, ben de dahil olmak üzere birçok insan üzerinde aptalca görünecek nispeten olumluyum, ancak bu ifade parçasını giyseydim bunu isterdim. Web ile 11.415 $ karşılığında bir kapı.

Bu parçanın noktası, siyah gardırobunuzun tüm unsurları için önemlidir ve timsah yelek herkes için değildir. Oh evet, siyah bir Hermes Birkin almalıyım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts