Yeni gelen Dillon Des Pres Tasarımları Moda Operandi için Özel iPad Debriyajı

Yeni bir tasarımcı bulmak her zaman heyecan vericidir, özellikle de bazı büyük markaların çanta pazarında sahip olduğu sıkı tutmayı düşündüğünüzde. Bu ayın başlarında Dillon Des Pres ile tanıştım. Onun çizgisini gördüğümde, her zaman özlem duyduğum bir tazelik hissettim; Tasarımlar basit ve doğal, güzel bitmiş bir estetiğe sahip. Görünüşe göre Dillon Des Pres’in önünde heyecan verici bir kariyer var – lansmanından kısa bir süre sonra Moda Operandi bu özel iPad davasını/debriyajını ondan görevlendirdi.

Sebze tabaklanmış deriden üretilen Dillon des Pres iPad kasası, kesilmiş ön kapak, pirinç perçin süslemeleri ve restorasyon donanımını hatırlatan kontrast dizgin deri kemer tarzı bir kayışa sahip zarf tarzı bir yapıya sahiptir. Bunun bana ünlü ev eşyalarını hatırlatması sadece iyi bir şey değil, aynı zamanda dikkat çekici bir şey – dairemin yarısı restorasyon donanımından sağlandı ve markanın hissini seviyorum. Bu durum bir kadın veya erkek için kolayca kullanılabilir ve aynı zamanda hem güçlü hem de kadınsı görünür. Dillon Des Pres’den çok daha fazlası olacak, ancak şimdilik bu iPad Kılıfını Moda Operandi üzerinden 215 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Mutlu 4 Temmuz!Mutlu 4 Temmuz!

Pangse blogunda hepimizden size 4 Temmuz’a sevindim! ABD’nin doğum gününü bugün aileyle kırmızı, beyaz ve mavi olarak kutluyoruz, umarız aileniz ve arkadaşlarla da zamanınızdan zevk alırsınız.