Zambos & Siega Python Peggy Hold

Dün bir metalik vuruşundayken, bugün yeterince eksotik alamıyorum. Seçilecek çok sayıda malzeme ile, böyle vuruşlara devam etmemin gerçekten sürpriz olmaması gerektiğini varsayıyorum. Bugün daha önce bestelediğim taşıma, günlük kullanım için mükemmelken, bu Zambos & Siega Python Peggy Hold, kasabada bir gece için en iyi egzotik.

Ben kendi kendini savunan bir tutma sevgilisiyim. Onlardan yeterince alamıyorum. Aynı şekilde çarpıcı siyah python-bossu-patent debriyajı için yeterli alamıyorum. Ön kapakta metal yönetimi ve sekme detayından yeterli alamıyorum. Fotoğrafta nasıl parıldadığını tam olarak seviyorum ve bu da onu getirdiğimle aynı şeyi yapacağını anlamamı sağlıyor. Yine, bu, modanın çeşitli yönleri yanı sıra uyarlanabilirlik dolu bir bekletme. Çok uygun fiyatlı 132 $ için Shopbop ile olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Bu yaz sıcak nedir?Bu yaz sıcak nedir?

21 Haziran, yazın resmi ilk gününü işaretledi. Yaklaşan ayları benimsemenin bir yolunu bulmaya çalışıyorsanız, bunu yapmanın harika bir yolu, gardırobunuza renk kavgası ekleyerekdir. Bir tasarım majör olarak, Pantone renk kitaplarına