Yeterince alamıyorum: Reese Witherspoon ve Row’un Deri Satış

Yıldızları: Tıpkı bizim gibi! türü. Tipik çanta meraklısı, bir tasarımcıdan bir hediye olarak hayallerinin bir sonraki çantasını alamasa da, hepimiz sıcak bit ellerimizde aldığımızda çok ya da daha az aynı yöntemi harekete geçiriyoruz. Gerçekten özel bir şeye indiğinizde, şöhretiniz veya satın alma alışkanlığınız sayesinde emrinizde bir milyon başka seçeneğiniz olsa bile takıntılı olmak basittir. Reese Witherspoon ve onun sıra deri çantası ile olan şey bu gibi görünüyor.

Bu çanta 2015 bahar için yepyeni ve Reese kesinlikle fildişi versiyonundan harika mevsimsel kullanım elde ediyor. Pantolon, etekler, elbiseler, her neyse – çanta, tikyasıyla, tipik olarak kadınsı tarzıyla da zıt olmadan çağdaş bir not veriyor.

Reese, Hollywood’daki en şaşırtıcı çanta koleksiyonlarından birine sahip, bu yüzden aylardaki program boyunca tekrarlanan kullanma, onun büyük bir hayran olduğuna dair güçlü bir işaret. Net-a-Porter aracılığıyla 2.850 dolara takıntılı olmak için bu çantanın kendi sürümünü alabilirsiniz. Reese’in Row Torbası’nın aşağıdaki çok daha fazlasını inceleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts