Tamam, Charlotte Olympia, şimdi sadece beni sürünüyorsunuz

Son altı ay boyunca çantalarda gördüğümüz çok fazla göz, hayvan ve yüzü düşünerek, yeni bir gelenler sayfasını kontrol etmeyi ve bir çanta bulma Aslında sana geri bakmak o kadar da sarsıcı değil. Bununla birlikte, Charlotte Olympia Gummi ayı debriyajındaki boncuklu küçük gözler, canlandırılan ve sahiplerini öldüren çantalar hakkında bir korku adımının sınırlarının dışında görmeye hazır olduğumdan biraz daha fazlaydı. (Kendi en kötü kabusum, gerçekten.)

Bu küçük çantanın beni neden bu kadar zorladığını tam olarak anlamak için takımın geri kalanına koyduğumda, hepimiz, evet, gerçekten de gözler. Ve belki kirpikler. O karanlık küçük kürelerde, bir zombi gummi ayı yapımı var ve uzanmış kollar zaten pozisyonu üstlendi. Stephen King muhtemelen konuşurken bu konuda bir kitap önerisi üzerinde çalışıyor. (İkinci düşüncede, Stephen King muhtemelen artık kitap önerileri yazmak zorunda değil. Doğrudan ilk taslağa.)

Bir gün sizi uykunuzda öldürecek ve doğal nedenlere benzeyecek kendi küçük tutuşunuzu istiyorsanız, bunu 1.595 dolara alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts