PURSEBLOG Anketi: Saplamaların üzerinde misiniz?

Dün ayakkabı alışverişi yaparken, bana 2010 sonbaharında trendler hakkında her şeyi anlatmak isteyen bir satış ortağı ile karşılaştım. Üniversitede perakende çalıştım, bu yüzden birisinin satış spiel’ini kesintisiz yapmasına izin vermiyorum, hatta Ne içereceğini zaten biliyorsam. Ancak bu sefer, saplamalarla ilgili bölüme geldiğinde fakir adamı durdurmak zorunda kaldım. Ben çok çalıştım. Ona bunu söylediğimde, köpek yavrusu tekme atmış gibi bir yüz yaptı ve böyle cesur bir beyanda bulunacağım için dehşete düştü.

Saplamaların serin olduğunu hala düşünüp düşünmediğimi çok özel bir şekilde düşünmemiştim, ancak satış ortağı yüzümde piramit kaplı bir savaş botunu salladığında, hiç denemem hedefim yoktu Netleşti – onlarla bitirdim. Ama moda trendle bitti mi ve daha da önemlisi, değil mi? Dün sabah Net-A-Porter’da bu Burberry çivili deri seyahat çantasının ortaya çıkmasıyla, bazı satıcılar en az birkaç ay daha ağır metal satın alacağımızı umuyor.

[anket kimliği = ”69 ″]

Bu özel çanta fena değil, sadece bir yıl önce çıkmış olmalı gibi görünüyor. Saplamaların şekli ve rengi, çantaya uzaktan iyi bir değişken parlaklık verir ve her zaman ölmekte olan bir trendin lehine oynayan oldukça nötrdür. Ancak bu kadar büyük bir çanta için, çok fazla metal çantayı taşımak için neredeyse ağır bir şekilde ağır hale getirecek gibi görünüyor. Aksesuarlarınızın silah olarak ikiye katlanmasını isterseniz, muhtemelen bu çantayla potansiyel bir soyguncuyu oldukça etkili bir şekilde yenebilirsiniz. Net-a-Porter üzerinden 2195 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts