Versace Velvet Show Bag

bugün kesinlikle gösterişli çantalar günü. Muhtemelen birçoğunuzun başa çıkması için biraz fazla. Bu çantaların hepsi bir araya gelip bir partiye giderse, disko topu üzerlerinde parlayacağı zaman ışık odayı kör edecekti. Metalik/python/altın/çizgili çanta günümle herhangi birinizi böyle hissettirip hissetmediğimi merak ediyorum. Her neyse, bu çantaların sadece en basit kıyafetlerle çekilebileceğini hissediyorum- iyi kotlar, beyaz bir tank ve sevimli topuklu ayakkabılar. Katılmayan var mı? Versace genellikle dikkat çekmek için çığlık atıyor ve bu çanta farklı yapmıyor.

Versace Velvet Gösteri Çantası gerçekten bir gösteri. Çanta,

“Bir tanrıça için yeterince göz alıcı, Versace’in görkemli kadife çantası lüks. Zarif Croc damgalı deri ve cilalı altın tırnaklar, tokalar, zincirler ve aksesuarların diva’ya layık bir kaynağı ile vurgulanan güzel kese şekli üzerindeki altın kadife ışıltılarının dalgalanmaları. Sanatsal ipek astarı, nefis bir şekilde çökmekte olan bir çanta. ”

Yazma becerilerimin bunlardan hiçbirini söylemek üzere olmadığını düşünüyorum, ama belki de ona yaklaşmaya çalışın (bu yüzden bir İngiliz binbaşı değildim). Torbanın ilk çarpıcı kısmı, timsah damgalı deri ve cilalı altın metal donanımlı kadife. En iyisi, bu varlıkların her ikisi de size çığlık atıyor. Torbanın geri kalanı, Croc damgalama ve altın ile birlikte bulanıklaşmaya başlar: Altın Versace küpleriyle iki altın alkışa sahip iki altın alkışa sahip bir çerçeve yapısı (aslında bu durumda şekli seviyorum) var, altın bir Medusa madalyonu var. Torba ön (çantanın geri kalanı kendi başına yeterince dikkat çekmiyormuş gibi), görünür derecede tıknaz altın metal zincir kayışları, timsah damgalı kayışa yol açan ve neden toka detayları ile bitirmiyorsunuz? Torbanın her tarafında timsah damgalı deri kayışlar. Bu çanta oynamıyor. Tüm dış deliliğin üstünde, iç desenli ipekle kaplıdır ve küçük bir cebe ve altın (elbette altın) Versace plakasına sahiptir. Çanta, gerçekte olduğundan biraz daha büyük görünüyor, 11 ″ x 6 ″ x 5.5 ″ ile ölçülüyor. Bugün zaten sizin için yeterince gösterişli değilse, bu çanta sizi tepenin üstüne koyacağından emin, bu da fiyat etiketinin yaptığı şey. Eluxury aracılığıyla 2.016 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts