Hermes Berline Torbası’nı

tanıtmak Hermes’i düşündüğünde, Birkin ve Kelly’den sonra arananları düşünüyorlar, ancak marka çok daha fazla çanta kullanıyor. Genellikle Dream World’e gitmek istediğimde, Hermes web sitesine dalıyorum çünkü en iyi tasarlanmış ve herhangi bir lüks tüccarın bir araya getirdiği çok eğlenceli ve etkileşimli sitelerden biri. Bugün oynarken, ziller arka planda oynarken bir sürü yan yana sallanırken Hermes Berline çantasına davetkar bir bakış attım.

Ama web siteleri hakkında yeterli, çantanın üzerinden geçelim, olur mu?

Bazı insanlar Berline çantasının yepyeni olduğunu düşünebilir, ancak ilk olarak 2011 sonbaharında ortaya çıktı. Çanta, Hermes Jypsiere’nin çok daha rahat ve sportif bir versiyonuna benziyor. Kardeş çantasından ana fark kayış daha kısadır, bu nedenle torba daha küçük bir kol damlası ile bir taşıma torbası olarak giyilebilir. Ayrıca, torbanın önünde ilginç ve sportif bir deri desen bulunur. Bu çantayı şahsen gören insanlar hakkında okuduğum her hesap olumlu olsa da, birçoğu çantayı çekerken zorlandıklarını söylüyor. Sebebinin çoğunun kısa kayış olduğunu söyleyebilirim, çünkü bir çanta ile bu şekil çapraz gövde giymek ideal olurdu. Fiyat yaklaşık 7.150 $ ve Berline hızlı deri (pürüzsüz ve esnek bir deri) geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Bir önceki geceBir önceki gece

Miami’deki Dadeland Mall’da yeni özel Saks koleksiyonunu önizledikten sonra, çanta tasarımcısı ve iyi dostum Rebecca Minkoff ile takılmaktan zevk aldık. Rebecca, ortak çantayı ve megs’i çantadan sonra özel bir satın