Jenny Bird, bu noktada minibag

üzerine ilginç bir bakış sunuyor, gerçekten modanın siyah deri küçük çapraz gövdenin her versiyonunu herkesin yapmayı düşünebileceğini gördüğünü tahmin ederdim. Birçok şekil, doku ve birçok farklı detayla gördük – saplamalar, saçak, grometler, zincir, her şey. Kritik kitle zaten burada olmasa da yakın görünüyordu.

Jenny Bird Grommet Pouchette, daha önce bu tür bir çantada hiç görmediğim bir şey yapmayı başardı – köşesine çevirin. İki bağlantı noktalı (her iki tarafta bir) normal kayış yerine, torba 45 derece döndürülür ve çapraz gövde kayışının her iki ucu da üst köşeye tutturulur. Ama bekle, fermuar nerede?

Gizli! Çapraz gövde, içe doğru katlanmış ve fermuar gizli tutmak için torbanın arkasındaki küçük bir döngüden iplik yapar. Kelimelerle tartışmak zor, ancak Shopbop’taki resimler size bir fikir veriyor. Torbanın yapısı muhtemelen şeklini kaybetmeden çok fazla tutamayacağını ima ediyor, ancak tasarımcıyı çok tanıdık bir çanta konseptiyle yeni ve farklı bir şey yapmaya çalıştığı için alkışlıyorum. Shopbop üzerinden 245 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts