Çok daha iyi ya da daha kötüsü için Balmain son olarak Balmain çantası

gibi görünen bir çanta yapar ve Balmain’in cüzdanları ve ayakkabılarla uzun zamandır yaşadığım bir şikayet, asla lüks-punk estetiğini somutlaştırmamış gibi görünmüyorlar. Marka, kıyafetlerin bu kadar ikna edici bir şekilde yaptığı yöntem. Eski sözler ilerledikçe, istediğim şey için dikkatli olmalıydım.

Değeri ne olursa olsun, Balmian Güvenlik Pimi Deri debriyajı, Christophe DeCarnin’in hazır giyimiyle aynı adın altında gibi görünen bir çanta. Yine de ortaya çıktığı gibi, bu mükemmel bir şey değil.

Bak, tüm punk olayını alıyorum. Lisedeyken güvenlik pimleriyle kaplı siyah bir crossbody çantam vardı ve büyük olasılıkla hala bir yerlerde gardırobumun arkasında. Ancak bu çanta serindi, sadece 17 yaşımdan beri değil, ancak bir tasarruf mağazasından satın aldığımdan ve güvenlik pimlerini kendim koyduğumdan beri. Bu debriyajı ustaca önceden düzenlenmiş güvenlik pimleriyle satın alacak olan milyonerlerin (ve paralarını harcayan tasarımların) temsil ettiği görünüşün gerçek bir parçasıydım ve sadece son derece son derece görünmediklerini kabul etmiyor 2009, ancak aynı şekilde moronlara benziyorlar, çünkü bir başkasının güvenlik pimlerini siyah bir zarf debriyajına bağlaması için bir büyük harcama yaptıkları için. Her ne kadar bu çanta gibi, size sunmak istediğim benzersiz bir crossbody var.

Bilmiyorum, siz çocuklar. Bugün biraz actro hissediyorum. Moda haftası stresini arayalım. Yine de, amacım duruyor. Balmain, bu estetiği lüks, sanatsal aksesuarlara tam olarak nasıl eşitleyeceği konusunda Alexander McQueen’den bir ders almalı. Neiman Marcus ile 1210 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts