Balenciaga Sonbahar 2014 Renkleri

PurseForum ile ilgili en iyi şeylerden biri, bireylerin birbirlerine gösterdiği büyük miktarlarda bilgidir. İster yeni bir çanta maruz kalıyor ister satış ortaklarından gelen haberlerden sonra aranıyor olsun, PangeForum çevrimiçi başka bir yer gibi değildir. Bu hafta forumlara göz atarken, Balenciaga’nın 2014 sonbahar renklerine rastladım.

Bu renkler birkaç hafta içinde Balenciaga’nın geleneksel çantalarındaki mağazalarda görülecek, ancak onları anladığınız çantalarda görene kadar, aynı zamanda sevginin yanı sıra yaklaşan renklerin bu renk örneklerine bir göz atın. Metalik Gris alüminyumunu şahsen görmeyi son derece düşünüyorum; Balenciaga kalça çantasında hoşuma gittiğime inanıyorum.

Diğer renkler arasında Noir, Charbon, Bleu Persan, Rouge Ambre ve Bej Oryx yer alıyor. Bu yeni renklerin tercih ettiğiniz çantalarda ne zaman görüneceğini görmek için Balenciaga’yı internette incelemeye devam edin. Balenciaga şimdi alışveriş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Prada’nın sonbahar 2014 pist çantaları, normalde Miuccia Prada’ya neredeyse her şeyden şüphe duymaya hazır olmama rağmen mağazalaraPrada’nın sonbahar 2014 pist çantaları, normalde Miuccia Prada’ya neredeyse her şeyden şüphe duymaya hazır olmama rağmen mağazalara

geldi Birkaç mevsim önce önemli bir istisna var), gerçekten Prada’nın sonbahar 2014 pist çantalarını hissetmiyordum. Birçoğu büyük, hantal zincirler ve çok az şeyle süslendi ve birçoğunuz benzer şekilde perakendecilik için