Bu yaz sıcak nedir?

21 Haziran, yazın resmi ilk gününü işaretledi. Yaklaşan ayları benimsemenin bir yolunu bulmaya çalışıyorsanız, bunu yapmanın harika bir yolu, gardırobunuza renk kavgası ekleyerekdir. Bir tasarım majör olarak, Pantone renk kitaplarına tanıtılıyoruz. Hiç bir odayı boyadıysanız, neden bahsettiğimi bilebilirsiniz. Renk için endüstri standardı.

Ve her sezon, Pantone Color Institute, önümüzdeki renk tasarımcılarının önümüzdeki sezon için koleksiyonlarında yer alacaklarını vurgulayacak bir renk trend raporu yayınladı. İşte yaz 2019 için yayımlanan 12 rengin bir parçası ve zaten gördüğümüz bir sonraki büyük trendler olmaya başladılar.

Bu yazın renkleri olması gerekiyor

Eğer benim gibiyseniz ve bu parlak renklerden uzaklaşıyorsanız, ancak hala trend olmak istiyorsanız. Onları yaklaşmakta olan ısıya dahil etmek için bazı küçük yollar vardır.

Aksesuarlar ve makyaj, bu cesur renk noktaları eklemenin birincil yoludur. Bir arka bahçe barbeküsünde ya da çocuklarla koşup çıktınız. Festival ve modaya uygun görüneceksiniz. Çantalarımız bu yaz en iyi tarafıdır ve aradığınız cesur, aydınlık ve çarpıcı renklere sahibiz.

Kişisel favorilerimden biri, pantone fiesta renk eğilimiyle eşleşen ıstakoz kuyruğundaki imzamız Lauren çantanızdır. Hareket halindeyken ve sahile gitmeye hazır olup olmadığınız eğlenceli ve çok yönlüdür.

Aksesuarların bu yaz olması gereken bir ihtiyaçtır

Bu yaz bu yaz tüm bu parlak eğlenceli renklerle sıcak olacak. Öyleyse, güneş gözlüklerinizi ele geçirin, Pantone’un bu yazın renk seçimlerini kucaklayın ve unutmayın, tüm parlak çanta için bize bakın!

Çantalarımızın diğer pantone yaz renklerini mi arıyorsunuz? İşte yakından eşleşen birkaç öneri: yaşayan mercan – Mai Taijester Red – sangriapink tavuskuşu – Cosmopolitan PinkMango Mojito – Altın tozu (rengin hafif bir rengi için) Biber sapı – Bora Bora (ayrıca biraz çakmak) Prenses Blue – Moorea Bay (daha derin renk) Zaten sonbahar gardırobunuzu planlıyorsanız, sonbahar rengi paleti hakkında bu yazıyı inceleyin.

Bunu Paylaş:
Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Facebook’ta paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Yeni Yıl Stili ÇözümleriJanya 16, 2015 “Aksesuarlar”
Trendler her şey perspectiveapril 14, 2016N “moda iş” ile ilgilidir.
Gri çanta: Gerçekten 50 gölge var mı ?? 1 Nisan, 2021 “E-ticaret”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts