Fendi Silvana Croc & Stingray çantasında

lüks ve yapıyı eşleştirir, tek kollu yapılandırılmış çantalara çok fazla dönecek biri değilim, ama bazen beklenmedik bir çanta dikkatimi çekecek kadar besliyor. Fendi bunu Silvana Croc & Stingray çantalarıyla başardı. Cidden, bu çanta ile ilgili her şey bej pürüzsüz deriden koyu kahverengi timsahtan Bej Stingray üst koluna kesinlikle çarpıcı. Bütünün her bir parçası güzel bir şekilde akar ve çarpıcı bir sonbahar aksesuarı elyafı bırakır.

Ancak bu çanta, 8.000 doların üzerinde bir fiyat etiketi çizmek için yeterli duygu uyandırıyor mu?

Benim için cevap hayır. Bu Fendi çantasında kesinlikle yanlış bir şey yok ve şimdiye kadar gözlerimi koyduğum en çarpıcı renk bloklu kahverengi çantalardan biri. Ancak tek üst sapla eşleştirilen yapı, bu çantaya kişisel tarzımla çalışmayan çok bayan benzeri bir vibe veriyor. Bununla birlikte, bu çantayı bana çağırmaya başlayan ve bunun benim için de işe yarayabileceğini hatırlatan isteğe bağlı bir omuz askısı var.

Büyük boy üstleri ve korkak ceketlerle kot pantolon ve maksi elbiseler giymeyi seviyorum. İsteğe bağlı omuz askısı ile bile, bu el çantasını asla hak ettiği sevgi ve aşı vermem. Küçük bir yapıyı seven bayanlar için Fendi, çok muhteşem bir seçenek sunar. Genel boyutlar 8,5 ″ x 12 ″ x 5.5 ″ ‘dir. Neiman Marcus üzerinden 8,180 dolara ön sipariş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Prada’nın sonbahar 2014 pist çantaları, normalde Miuccia Prada’ya neredeyse her şeyden şüphe duymaya hazır olmama rağmen mağazalaraPrada’nın sonbahar 2014 pist çantaları, normalde Miuccia Prada’ya neredeyse her şeyden şüphe duymaya hazır olmama rağmen mağazalara

geldi Birkaç mevsim önce önemli bir istisna var), gerçekten Prada’nın sonbahar 2014 pist çantalarını hissetmiyordum. Birçoğu büyük, hantal zincirler ve çok az şeyle süslendi ve birçoğunuz benzer şekilde perakendecilik için