Matthew Williams, bu yılın başlarında Givenchy

için yeni bir marka yönünü anlatıyor, Haberler, sevgili tasarımcı Clare Waight Keller’in markada sadece üç yıl sonra Givenchy’deki görevini terk edeceğini söyledi. Tasarımcının ayrılışına ilişkin haberler o kadar şok edici değildi, çünkü Waight Keller markada hiçbir zaman ayağını bulamadı, en azından tasarımcının estetiğinin markanın DNA’sı ile mükemmel bir şekilde evlendiği Chloé’de olduğu kadar iyi değil. Ayrılmasından sonra hayranlar, marka için sırada ne olduğunu endişeyle beklediler. Daha sonra, iki ay sonra, Amerikalı tasarımcı Matthew Williams’ın hemen etkili olan yaratıcı yönetmen olarak rol alacağı açıklandı.

Williams’ın resmi bir tasarım eğitimi olmasa da, özgeçmişi geniş, hem Kanye West hem de Lady Gaga ile işbirliklerine sahip. Yer değiştirme, hem Givenchy hem de bir bütün olarak moda için ilginç bir zamanda geliyor. Yüksek moda ve sokak kıyafetleri arasındaki çizgiler her zamankinden çok daha bulanıktır ve modanın kendisi değişimin uçurumundadır.

Şimdi, Givenchy’nin Bahar 2021 şovundan sadece birkaç gün uzakta olan Matthew Williams, Givenchy’nin en yeni reklam kampanyasında ve markanın sosyal kanalları aracılığıyla marka için yeni yönünü alay etmeye başladı. Yayınlanan statik görüntülere ek olarak, rapçi Playboi Carti tarafından oynak bir monolog içeren kampanyaya bir video eşlik etti, bu da Givenchy’yi yanlış (ve doğru) telaffuz etmenin tüm yollarına sahip oyuncaklar.

Peki hayranlar Williams yönetiminde Givenchy’den ne bekleyebilirler? Yeni başlayanlar için, hayranlar, tasarımcının uzun zamandır arkadaşı olan fotoğrafçı Nick Knight tarafından çekilen bir dizi görüntüde ortaya çıkan bir sürü yeni ve ilginç donanım görmeyi beklemelidir. Evden yapılan bir açıklamaya göre, Williams’ın hem kadınlar hem de erkekler için koleksiyonlarda hayata geçireceği yeni temel donanım sembolleri tanıtıldı.

Kampanyanın piyasaya sürülmesinin ardından marka, “Merhaba” başlıklı bir çanta ve Instagram sayfasında çok daha fazla bir şey gibi görünen bir görüntü yayınladı. Givenchy Interlocking G’yi taşıyan bir zincir bağlantı detayı çantaya oturuyor ve bu yeni temel unsurların markanın aksesuarlarına da karışacağını kanıtlıyor. Tasarımcının Bahar 2021 koleksiyonu önümüzdeki hafta piyasaya sürüldüğünde tüm gözler pistte olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts