Sarah Jessica Parker, Fendi’nin yeni IT çantasını (güncellendi)

Fendi’nin yanı sıra Sarah Jessica Parker’ın birbirleriyle uzun bir geçmişi var. 2000’lerin başının halcyon günlerinde, seks ve şehir maruziyeti, Fendi bagetini piyasa saplantısından daha önce asla pahalı bir çanta satın almayı düşünmemiş olan insanlar için tanınan tam bir BT çantasına patladı. . SJP-FENDI Nexus sadece gösteri için bir dizi arsa puanı sağlamakla kalmadı (sahte bir fendi’nin Charlotte’un evliliği için bir metafor haline geldiği bir tane daha), bir tane daha çalındığı), ancak aynı şekilde yöntemi açtı. Chloe Paddington’dan Celine Bagaj Tote’e her bir BT çantası için.

Marka ve moda ikonu tekrar bir araya geldi, bu sefer Fendi’nin bagetin yanı sıra casusun yanı sıra çekişmeyi umduğu bir çantanın gerçek dünya çıkışına inandığım şeylerin etrafında. Belirli bir ölçüde, Peekaboo) daha önce keyif almıştı. Sarah Jessica Parker’ın Trot’un çanta ön bırakmasının monogramlanmış bir versiyonunu çıkarması, hype makinesine başlamak için mükemmel bir konumdur, ancak ne daha iyi olacağını anlarsınız? Fendi bize bu taşımanın ne denildiğini söylerse. Hiçbir yerde addan tek bir bahsetmiyorum. Twitter’da sordum, Fendi’nin Facebook’u inceledim, sonsuza dek googled. Hala hiçbirşey. Atlamadan sonra çantanın daha fazla versiyonunu inceleyin ve adı anlarsanız (bahse girerim), yorumlarda anlayalım.

GÜNCELLEME: Dün öğleden sonra bu yayını araştırdığımdan beri Neiman Marcus, hem siyah hem de kırmızı renkte ön sipariş için çantayı ekledi. Torbanın adı hala bilinmiyor, ancak Neiman Marcus aracılığıyla 2260 $, sevkiyat tarihi TBA için alınabilir. Bilgi için yorumcu GPC için şapka ipucu.

GÜNCELLEME 2: Nordstrom da bugün ön sipariş için çantalar aldı ve ona güzel bir çanta için korkunç bir isim olan Fendi 2Jours Elite Tote diyorlar. Kırmızı, siyah, ten rengi ve beyaz sundular. Neiman Marcus’un aksine, Nordstrom anında teslimat için dört rengi de sunuyor. Yorumcu Dee için şapka ipucu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts