Gucci el çantalarının ve saatlerin

Şeytan’ın inanılmaz ayrıntılarına yakından bir bakış. Bu iyi giyilen klişe birçok şey için geçerlidir, ancak özellikle lüks tarzda uygundur: bir tasarımcının parçalarını bitirmeyi seçtiği, öngörüldükleri ve işlendikleri kalite, işçilik ve bakım hakkında her şeyi söylüyor.

Alessandro Michele’nin Gucci’nde, detaylar bol ve göz kamaştırıcı, donanım, nakış, boncuk, egzotik kakma ve ötesi ile sonsuz yönlerde dönüyor. Ancak şu anda Gucci ile ilgili en iyi şeylerden biri, evin sadece en nefes kesici akşam kıyafeti veya en yüksek topuklu ayakkabıları için bu gelişmeleri kurtarmamasıdır; Bunun yerine, Gucci aksesuarları aracılığıyla, bu özel detaylar günlük yaşamınızın bir parçası olabilir.

Gucci Sylvie Mini Zincir Çantası ve Gucci G-Frame 14x25mm Saat

Günlük kullanışlı bir nesne almak ve bir fantezi parçası gibi hissettirmek, Michele’nin markadaki görev süresi boyunca Gucci’ye maça getirdiği iki şey olan hassas denge ve akıllı bir göz gerektiren bir tasarım başarısıdır. Bu beceriler özellikle markanın el çantaları ve saatlerinde, sahipleriyle her yere giden ve moda fonksiyonunu dikkatlice kapatması gereken iki ürün kategorisinde belirgindir. Bu güzel ayrıntılı parçalar sadece kendi başlarına çarpıcı bir gardırop ifadesi yapmakla kalmaz, aynı zamanda koordinasyon veya ücretsiz çiftlerde müthiş görünüyorlar. Son zamanlarda, Gucci bize bir test sürüşü almak ve sizinle paylaşmak için en sevdiğimiz parçalardan bazılarını gönderdi.

Gucci Marmont Küçük Üst Saplama Çantası & Gucci Le Marché des Merveilles 38mm Saat

[iframe genişliği = ”%100” SRC = ”” FrameBorder = ”0 ″ LaunfullScreen]
Birincisi listemizde, Gucci Le Marché des Merveilles 38mm saati ile eşleştirdiğimiz Gucci Marmont Küçük Üst Sap çantası ve ikisi, herhangi bir lüksden ödün vermeden sportif, rahat bir ton vurmak için birleştiriyor. Marmont Line, Gucci için yeni bir klasik ve çantaları birkaç mevsim önce çıkışından bu yana dünya çapında alışveriş yapanlar ve ünlüler tarafından yakalandı. Nedenini görmek kolaydır: Çantaların deri versiyonları günlük taşıma olacak kadar basittir, ancak yaratıcı zikzak kapitone ve cesur logo kapanması, markanın bilinen iddialı detayları sağlar. Bu arada, Gucci Le Marché des Merveilles 38mm Watch, uzun zamandır yeşil ve kırmızı ağ ve arı nakışlarının uzun zamandır Gucci imzalarını güçlü miras bağlarıyla modern bir görünüm yaratmak için kullanıyor.

Gucci Osiride Küçük GG Omuz Çantası ve Gucci Vintage Web 24x40mm Saat

Hayvan detaylandırma teması, odak noktası olarak çarpıcı, Swarovski-Eleged, emaye detaylı kaplan kafa kapanmasına sahip olan Gucci Osiride Küçük GG omuz çantasında, pirinç plak ve saplama ile çerçevelenir. Oradan çantanın gövdesini örtmek için üç farklı panel türü akar: siyah deri, parlak kahverengi yılan derisi ve markanın imzası GG Supreme Logo tuvali. Tüm bu farklı unsurlar için, çanta uyumlu, belki de düzeltici hissediyor. Mekanik, Steampunk-esque Gucci Vintage Web 24x40mm Watch ile eşleştirdiğimiz sofistike bir bütün oluşturmak için birlikte çalışıyorlar. Saatin Ronda kuvars hareketi, kullanıcının zaman tutmanın hassas mekaniğini görmesini sağlayan şeffaf gri pleksiglas ile kaplıdır. Yine de çok hassas değil: minyon saat altın tonlu saplamalarla bantlanmış.

Gucci Ophidia Omuz Çantası ve Gucci G-Timiless 36mm Saat

Eğer tercihiniz estetik açıdan süslü ise, Gucci elbette, bu dürtüyü haftanın herhangi bir günü tatmin edebilir. Cruise 2018 için yeni olan Gucci Ophidia omuz çantası, lüks süette basit ve kullanışlı bir şekil alır ve İtalyan zanaatkârları tarafından renk yıkamasında ustalıkla işlenmiş ayrıntılı bir ejderha motifi ile egzotiklik ile emotiktir.

Gucci Ophidia Omuz Çantası ve Gucci G-Timiless 36mm Saat

Yamadaki yoğun yeşil gölgeyi ortaya çıkarmak için, aldatıcı basit çantayı, zümrüt kertenkele ile bantlanmış gucci yüzünün tonlu bir anne ile, gucci ikonları ile noktalı Gucci G-timeless 36mm saatle eşleştirdik. Renk derin ve zengindir, ancak derinliği, bir renk pop istediğinizde şaşırtıcı derecede giyilebilir hale getirir. Burada kot pantolon ve bir tişörtle eşleştirdik, ancak çanta gibi bir parti elbisesini de kolayca vurgulayabilir.

Gucci Sylvie Mini Zincir Çantası ve Gucci G-Frame 14x25mm Saat

Alessandro Michele’nin çalışmaları hakkında etkileyici olanın çoğu, tasarımcının bu kadar zahmetsizce nasıl vites değiştirdiği, bir şekilde hala çok geniş estetik fikirler yapmak çok açık bir şekilde gucci gibi görünüyor. İkinci bir şey punk veya kız gibi ve bir sonraki, Gucci Sylvie mini zincir çantasıyla yüksek oktanlı, birincil renkli hazırlıklara geçtik, bu kırmızı ve lacivert dokuma ve pırıl pırıl bir altın zinciri ile kesilmiş sade beyaz. Etki, Michele altında bir Gucci imzası haline gelen bir retro-modernite dozu ile net ve iyimser. Eşleşen bir Sylvie yüzü ve üçlü olan Gucci G-Frame 14x25mm Watch ile eşleştirdik.Hantal olmadan cesur bir açıklama yapan sarılmış web bandı.

Bu Gucci’nin en taze yüzlü olduğu ve markanın keskin bir takım elbisesiyle yaptığımız gibi bitirebilirsiniz.

Gucci Dionysus Watch (yakında gucci.com adresinde bulunabilir)

[iframe genişliği = ”%100” SRC = ”” FrameBorder = ”0 ″ LaunfullScreen]
Gucci Dionysos Torbası

Alessandro Michele piste çıkışını Gucci’nin yaratıcı yönetmeni olarak yaptığında, pistten sadece bir çanta gönderdi: Dionysos. Kendisinden sonra gelecek ayrıntılı, yapılandırılmış çantaların tonunu ve markanın ikonik monogram kumaşını ve imza donanımını yenilenmiş kucaklamasının tonunu belirledi. Gucci Dionysos çantası, elbette marka için her yeni koleksiyonun gelişmesine ve bir parçası olmaya devam ediyor ve imza Tiger Head kapanması, Gucci’nin sadece imza çantasının ötesinde çok çeşitli Gucci’nin kıyafetleri, ayakkabıları ve aksesuarları süslüyor. Torbanın bu minyon, ultra-femme versiyonunun parlak pembe bir kısmı için özellikle kısayız ve ultra glam mücevherleri hissine sahip olan Dionysus donanım aksanlı saatle (yakında Gucci.com’da mevcuttur) mükemmel bir şekilde eşleşiyor.

Gucci Sylvie Mini Zincir Çantası ve Gucci G-Frame 14x25mm Saat

Gucci Le Marché des Merveilles 38mm Saat

Gucci G-Timeless 36mm Saat

Gucci Osiride Küçük GG Omuz Çantası ve Gucci Vintage Web 24x40mm Saat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts