Dakota Fanning’in

sayısız çantası, kovalamaca en iyi şekilde keselim: Megs, New York Moda Haftası’nda Lincoln Center’ın yanı sıra süt stüdyolarında da koşarken, size bir bakış sağlamak istedik Dikkatli bir şekilde tanımladığımız aksesuar seçenekleri yapan bir yıldızın çanta koleksiyonu. Tadı o kadar çok sevdiğimiz biri, yokluğumuzda siteyi mecazi olarak görmesine izin verebiliriz. (Ve hey, eğer dizginleri bir gün boyunca almak isterse, büyük olasılıkla bunu tutmayı önermeyeceğiz.) Elbette Dakota Fanning’den başkası hakkında konuşmuyoruz.

Bayan Fanning, sadece 18 yaşında ve zaten çantalarda kurulan tat türüne baktığınızda, açıkça aşırı başarılı. Dakota büyük isim çantaları getiriyor, ancak kişisel tarzı son derece iyi tanımlanmış; Pratik olarak var olmayan logolarla nötrleri sever. Aynı şekilde, paylaştığım bir tuhaflık olan ve koleksiyonunu kalbime de yakın ve sevgili koyan kahverengi çantalar getirmez. Şimdiye kadar, Dakota ’, şimdiye kadar analiz ettiğimiz tek koleksiyon, her birini memnuniyetle satın alacağımın yanı sıra taşıdığı her çanta. (Ve üç tane sahibim ya da var.) Daha fazla ADO olmadan, Dakota Fanning’in sayısız çantası.

Dakota’nın çantalarına bakmaya başlayacağız: şimdiki starlet’in favorisi: Celine bagajı soluk, toz beyaz taşıyor.

Fanning’in koleksiyonu çoğunlukla Balenciaga gibi başladı, adı hatırlayamadığım bu çanta da dahil. (Yorumlarda bana yardım et!) Neiman Marcus aracılığıyla Balenciaga alışverişi.

Dakota’nın da altın donanımlı Balenciaga büyük şehrinin büyük bir hayranı. Neiman Marcus ile 1895 $ karşılığında satın alın.

Siyah siyah proenza Schouler PS1’in ne kadar harika göründüğünü öne sürmek zor. Proenza Schouler ile 1695 $ karşılığında satın alın.

Dakota’nın büyük bir hayranı olan herkes, düzenli işbirlikçisi Sofia Coppola tarafından geliştirilen Louis Vuitton SC Sofia Coppola Satchel’in büyük bir hayranı olduğunu anlıyor. Louis Vuitton ile 4.650 $ karşılığında satın alın.

Ya Dakota’nın Louis Vuitton SC çantasını sevdiğini söyledi. Aynı şekilde Chambray’ı seviyor.

Bu, iki fantastik sevgisi olan Dakota, Louis Vuitton SC çantasının yanı sıra büyük bir Chambray gömleği. Farklı olan nedir? Gri Marc Jacobs Antonia diğer elinde tutuyor. Neiman Marcus ile 1795 dolara satın alın.

Marc Jacobs’tan bahsetmişken, herkes oldukça fiyatlı bir saman taşımasını seviyor gibi görünüyor – Marc Jacobs Preppy Fluoro Straw tarafından bu Marc değil mi? Nordstrom aracılığıyla Turuncu sürümünü 93,90 $ karşılığında alın. Yine de diğer kayış neye ait?

Duh, Chanel geleneksel bir flep çantası. (Yağmura yakalanmak!)

Çantalarından biri olmadan hiçbir siyah deri meraklısı toplam olamayacağı için, Dakota Alexander Wang Devore Satchel ile. Alexander Wang’ı Shopbop aracılığıyla alışveriş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

25 Nisan tarihinin25 Nisan tarihinin

haftasonu için en iyi çanta fırsatları, baharın içine girdiğimizde, çanta fırsatlarımız her hafta daha parlak ve daha bol miktarda var. Bugün, favori renkleri biraz daha bastırılmış olanların bir kısmı için,

Valentino Petale SatchelValentino Petale Satchel

Valentino çantalarına, özellikle de popüler gül temalarında oynayanlara bayıldım, bunu yazmak bana acı veriyor. Ancak, Valentino Petale Satchel’e gelince, gemiye binemem. Çantalarının çoğu, diğer birkaç tasarımcının herhangi bir beceri seviyesi