Yardım topları ve uluslararası havaalanları bize geçen hafta ayın en iyi ünlü çantalardan bazılarını

sunuyor, bu nedenle çanta seçimleri tam olarak zayıf değildi. Louis Vuitton, bu yılki UNICEF Ball’da ağır bir eline sahipti, bu da katılımdaki en önemli yıldızların LV, Natch giyip taşıdığını ima etti. Ve ünlüler tipik göçlerini ülkemizin büyük havaalanlarından ve büyük havaalanlarından yaparken, Kate Bosworth bu hafta tartışmalı olarak kazanırken, Altuzarra’dan bir çanta ile İngiltere’nin Heathrow havaalanında sessizce dolaştı. Buna iyi, uzun bir göz atın, çünkü 2016 boyunca tekrar tekrar göreceğimizi hissediyorum.

Bae Doona
Louis Vuitton Twist Bag On Bag
Louis Vuitton aracılığıyla 3.550 $
Oyuncu Bae Doona kısa süre önce 6. UNICEF Bienal UNICEF Ball’a, zarif, desenli bir Louis Vuitton Twist Take ile çantaya katıldı. Daha önce de belirttiğimiz gibi, top, etkinlikle birlikte UNICEF için #Makeapromise kampanyasını başlatan Louis Vuitton tarafından sunuldu. Bu özel bağış toplama çabası hakkında Louis Vuitton web sitesinde çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Jennifer Connelly
Louis Vuitton Petite Malle Debriyajı
Louis Vuitton aracılığıyla 5.200 $
Jennifer Connelly, Louis Vuitton’un en sevdiği ünlü yüzlerden biri, bu yüzden doğal olarak UNICEF topu için tam Vuitton giymişti. Kırmızı payetli elbisesine güzelce ortaya çıkan bir Louis Vuitton debriyajı taşıyor.

Jessica Simpson
Fendi canavar cüzdan
Matchesfashion.com aracılığıyla 566 $
İşte Jessica Simpson, NYC otelini kocasıyla birlikte bırakıyor. Konuşurken bile Jessica’nın American Express Siyah Kartının yemek yemesini yapan dişlek, çivili Fendi canavar çantası taşıyor.

Julianne Moore
Chanel Coco Cocoon Tote
Julianne Moore yakın zamanda Chanel Coco Cocoon tote ile LAX’e ulaştı. Daha önce bu garip Chanel çantalarına olan yakınlığımı tartıştık, ama onlardan gerçekten hiç yorulmam. Çok nefis kabarıklar ve hiç çoğaltılması pek olası değiller. Chanel çantalarının Jackelope gibi.

Karrueche Tran
Christian Louboutin Paloma Tote
Barneys aracılığıyla 1.900 dolar
Oyuncu/Model Karrueche Tran kısa süre önce Stella McCartney’in 2016 öncesi sunumuna, her yerde totes için kırmızı halı çubuğunu yükselten şık bir Louboutin tote ile katıldı.

Kate Bosworth
Altuzarra ghianda çantaya al
Barneys aracılığıyla 2.995 $
Kate Bosworth’un Altuzarra el çantası = emoji günlerce kalp gözleriyle yüzleşir. Kate kısa süre önce bu çantayı İngiltere’deki Heathrow Havalimanı’ndan geçirdi. Altuzarra’nın yıldızı hızlı bir şekilde yükseliyor, bu yüzden yapabildiğinizde bunlardan birini alın.

Khloé Kardashian
Hermès Timsah Birkin
Khloé Kardashian bu ay ekzotiklere oldukça dayanıyor. Birkaç gün önce Los Angeles’ta çarpıcı bir Python Givenchy Antigona taşıdığını gördük ve şimdi burada bir Croc Birkin ile NYC’deki Trump Soho Hotel’de.

Olivia Munn
Victoria Beckham City Victoria Tote
Net-a-Porter aracılığıyla 2.280 $
İşte Olivia Munn, gerçekten sadece “düzenli görünümlü” olarak tanımlayabileceğim bir Victoria Beckham City Victoria Tote ile NYC’deki Siriusxm’e gidiyor. (Bunun için kalp gözlü bir emoji yok.) Olivia ve onun donmuş uyluklarını düşüncelerinizde saklayın, hepiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts