Gerçek Konuşma: Çantanızı yere koymayı bırakın

Bir çanta aşığı olarak, bazı insanların takıntılı çanta davranışı olarak görebileceğini gösterdiğim anlaşıldım. Çantalarıma bakmaktan gurur duyuyorum ve iyi korunduklarını ve zarardan korunduklarını garanti etmek için hiçbir sosyal norm masrafı elde edemeyeceğim. Torbalarımı düzenli olarak kullanırken mümkün olan en iyi durumda tutmak için en iyi kılavuzum? Asla onları yere koymayın. Kullanılmış ve hasarlı çanta köşeleri benim en önemli çanta evcil hayvan peeve, bu yüzden köşe ovmaktan kaçınmak için çantamı veba gibi yere koymaktan kaçınmak için bir uygulama yapıyorum. Çantamın bir restoranın, mağazanın, ofisin ve hatta kendi evimin yere dokunmasına izin vermeyeceğim. Çantanızı yere yerleştirmenin kötü şans olduğunu söylüyorlar ve özellikle batıl inançlı olmasam da, kim yaşlı sözlere itiraz edeceğim?

[SC_IC_AD1]
Hasardan kaçınmak için çantalarımı yere koymaktan kaçınıyorum, ancak hijyen amacıyla da yapıyorum. Yıllar önce, bir kancadan yakalandığında çantalarını boynuna asan bir üyeden çantalı forma üzerine bir öneri okudum ve sadece yöntemini kucakladım, aynı zamanda kendi kişisel müşteri Saint’imi adlandırdım. Benim için önemli bir hayat hack oldu ve şimdi size benim kadar yardımcı olacağını umarak bilgelik sözlerini size aktarıyorum. Birinin çantasını yere attığını gördüğümde uyanıyorum ve çantamı bir umumi tuvaletin zemine koymayı düşünerek sallamak istiyorum, bu da ne yazık ki çok sık gördüğüm bir manzara. Evet, çantalarımı bebekle ilgili olduğunda biraz ekstra olduğumu tamamen kabul ediyorum, ancak hattı umumi tuvalet zeminlerine çiziyorum – takıntılı değilim, doğrudan iyi değil.

Benim için çantamla yemek yemek her zaman en önemli sorunu ortaya koyuyor. Bir standa oturmak isteyen veya dört kişilik bir masaya oturmuş iki parti olduğunuzda, sadece çantanız için özel bir yere sahip olabilmeniz için dahili olarak memnun hisseden biri misiniz? Ben de yalnız değilsin! El çantam için özel bir koltuğum olmadığında, çantamı sandalyemde arkamda yerleştirdiğim anlaşıldım ve sonra çantamın yere gitmesini önlemek için kendimi koltuğun kenarına oturtuyorum. Sık sık çantamı neden bütün bir yemek için koltuğumun gerçek kenarında oturmak yerine sandalyemin arkasından asmadığımı soruyorum, ama çantamı benim arkamdan asmanın bir yolu yok sandalye. Sadece hırsızlıktan endişe etmekle kalmıyorum, aynı zamanda bir sunucu beyaz elbisemde Marinara sosu kaplı bir çatal düşürdüğünde (ve evet, lekeli) korkunç bir deneyim yaşadım. Bu, çantalarımı ilgilendirdiğinde almaya hazır olduğum bir risk değil ve hassas Vachetta’mda veya değerli süet torbalarımdan biri olan bir marinara renk değişikliği düşüncesi kanımı soğuklaştırmak için yeterli.

[SC_IC_AD2]
Bu sizinle herhangi bir şekilde yankılanırsa, kendinize bir çanta kancası almanız gerekir. Vahşi doğadayken ne kadar az çanta kancası gördüğüme hayran kaldım. Ucuz, her yerde taşıyacak kadar kompakt ve çok kullanışlı. Bu kullanışlı bit kancaları bana tekrar tekrar kurtardı! Bir kanca ile, çantalarımı masanın altına güvenli bir şekilde koruyabiliyorum, tamamen mikrop cesspools ve dökülen yiyecek veya içecekler içermiyor. Amsterdam’daki çanta ve çanta müzesinde hediyelik eşya dükkanında benimkini aldım, ancak elbette Amazon’da birkaç dolar alabilirsiniz. Ne için bekliyorsun?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts