PURSEFORUM YÜKSEK-28 Ağustos

Bu son derece olaylı ama kilitli yaz aylarında son olarak bitişle ilgilidir, bu yüzden bu hafta sezon kadar sıcak olan bazı çantaları vurgulamaya karar verdim. Sizin için yeni ziyaretçiler için, hey orada ve hoş geldiniz! Bu toparlar, PurseForum’un birçok ipliği ile okurken keşfettiğimiz tercih ettiğimiz birkaç makalenin bir araya gelmesidir. Neredeyse haftalık olarak, mevcut el çantası olaylarının yanı sıra üyelerimizin paylaştığı dedikodular kadar sizi korumak için forumun farklı alanlarına derinlemesine dalmaya çalışıyoruz. Hermès’ten Chanel’e, indie çantalara ve vintage stillere kadar, üyelerimizde yararlı bilgiler, görüşler ve sizin için öneriler var. Henüz yapmadıysanız, TPF’ye katıldığınızdan emin olun, böylece el çantası ile ilgili tüm konuşmamızda bize katılabilirsiniz! Şimdi başlayalım!

Bu ikili ikili, tercih ettiğim derilerden ikisi olan Chèvre ve timsahta gerçekleşiyor! Üyemiz Rami00 tarafından “Hermès Yeriniz!” iplik.

WOW Bu inanılmaz canlı Curry Balenciaga Şehir Çantası, üye Catash tarafından “Bugün hangi Balenciaga çantasını kullanıyorsunuz?” iplik. Ne genel bir göz alıcı!

Üyemiz Vivy_tran bu büyüleyici kadını kırmızı renkte yayınladı. Tavsiye iş parçacığı. Kırmızı en iyi gölge!

Şahsen bu yıl yanmış turuncu renklere girdim, bu yüzden Phishfan tarafından “Kırmızı/Bordo/Turuncu Renkli Aile-Familarlar!” Tavsiye iş parçacığı.

Bu, büyüleyici bir desende uzun zamandır istek listemde olan bir çanta. Üyemiz BB8 bu muhteşem kitap-tote’u “Son Dior satın alımınız neydi?” iplik. Bu büyüleyici yeni ek için tebrikler!

Son olarak, Üyesi Günügholeconfetti tarafından yayınlanan bu çakıllı biraz güneş ışığı
“Gezgin koltuğunuzda kim var?” Eğitmen iş parçacığı.

Bugün için hepsi bu, ancak hala katılmak için başka eğlenceli yeni konular bulmaya çalışıyorsanız, “Team Dior veya Chanel Takımı?” iplik. Markalar savaşı! Kimi seçerdin? Yoksa bir çanta gördünüz mü, ancak deri tipini, stilini veya rengi anlamayı tercih etmiyor mu? Birçok forumun bir kimlik iş parçacığı var, ancak favorilerimden biri Hermès “Lütfen deri, rengi ve tasarıma yardımcı olun” iş parçacığını, çünkü onunla okurken her zaman çok keşfettiğim için. Son olarak, sadece hangi forumerların kullandığını görmek istiyorsanız, bugün hangi çantayı/çantayı getiriyorsunuz? Okuduğunuz için çok teşekkürler, sağlıklı ve güvenli kalın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts