9 Şey: İlkbahar 2012’nin en iyi pastel torbaları

Geçen haftanın nane taze Alexander Wang çantaları beni inandırdı – Alexander Wang pastel bir çanta yapabilirse ve onun hakkında hoşuna giden bir şey keşfedebilirsem Mutlak hafiflik, o zaman herkes için pastel bir çanta olmalı. Birçok kişi benim kadar Megs kadar Wang çantaları hakkında hevesli değilsiniz, ancak sorun değil; Pastel kavramına gelebilirsem, kimse olabilir. İstersen, yani. Değilse, sizi parlak veya siyahla yapıştığınız için sizi suçlamayacağım ya da imza görünümünüz ne olursa olsun.

İlgi oranı bahar ve yaz için solgunluk kavramı tarafından telaşlanmış olabilecekler için, önünüzde yöntemiz. Atlamadan sonra, tercih ettiğim pastel torbalarımızı bir dizi maliyet noktasında ve çeşitli tonlarda keşfedeceksiniz, pastel ve neon arasında bir denge keşfeden renklerden çok hafif olanlara kadar tüm yöntemleri keşfedeceksiniz. zar zor algılanabilirler. Onları inceleyin ve yorumlarda tercih ettiğinizi anlayalım.

3.1 Phillip Lim Lark Satchel, sezonun tercih ettiğim pastel çantası. Renk sadece güzel, çok hafif olmayan bir tereyağı sarı değil, aynı zamanda çağdaş şekil çantanın twee gibi görünmesini engelliyor. Tipik olarak pastel olmayan stilini terk etmeden deseni denemek isteyen bir kadın için ideal seçim. Neiman Marcus ile 875 dolara satın alın.

Balenciaga, sezon gökkuşağında çantalarını yarattığı anlaşılıyor ve bu Balenciaga geleneksel velo hafif grimsi bir mordaki bahar kayması için idealdir. Neiman Marcus ile 1545 $ karşılığında satın alın.

Şimdiye kadar, Dut Alexa çağdaş bir klasik. Pastel satın alımınızın trendin ötesinde dayanıklılığa sahip olmasını istiyorsanız, nötr bir çıplak tonu ideal bir seçimdir. Net-A-Porter ile 1250 $ karşılığında satın alın.

Pastellere ucuz, esnek bir entré istiyorsanız, Marc Jacobs geleneksel Q Percy çantası tarafından Allık Pembe Marc’ı deneyin. Sadece 200 $ ‘ın sadece güneyinde fiyatlandırılmıyor, aynı zamanda çapraz gövde kayışı ayrılıyor ve sizi rahat bir kavrama veya kese ile bırakıyor. Shopbop ile 198 dolara satın alın.

Pastel o kadar yumuşak, bayan benzeri bir desendir ki, şeyleri tatlandırmak için en az bir çılgın çanta seçmek zorunda kaldık. Versace kapitone deri tutma çantaya kesinlikle uyuyor. Net-a-Porter ile 1695 $ karşılığında satın alın.

Bu Reed Krakoff boksör taşıma kesinlikle bir pastel olmayabilir, ancak fotografik olmayan aydınlatmada biraz daha yumuşak görünüyor. Her iki durumda da, hem renk hem de çanta harika. Neiman Marcus ile 1090 $ karşılığında satın alın.

Bu Jil Sander pazarının rengi o kadar mükemmel, icily soluk, sadece ona bir göz atarak birkaç derece soğuduğuma inanıyorum. Net-a-Porter ile 1350 $ karşılığında satın alın.

Mavi mi? Mor mu? Tam olarak emin değilim, ancak Chloe Marnie Small On Bag On Eminim sevimli. Net-a-Porter ile 665 $ karşılığında satın alın.

Diane von Furstenberg Adele kabartmalı kavrama, iki kuşu bir taşla öldürmenizi sağlar – renk bükme ve pastel. Shopbop ile 395 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts