Gözden Geçirme: Gerard Darel 24H Utah Python Bag

El çantası bloğundaki yeni çocuk mükemmel bir şekilde uyuyor, ABD’de (çoğunlukla benim demek istediğim) ABD’de çok fazla aranıyor ve yaygın olarak mevcut değil. Gerard Darel Bags hiçbir şekilde yeni değil, ancak ABD’deki popülaritesi patlıyor. İspanya’ya son seyahatimde Gerard Darel çantası için avlanıyordum. Boş elini bıraktım. Ancak bu marka için özlemim sona ermedi ve Gerard Darel Bags’ın gözden geçirilmesinden sonra, bağlıyım.

Şimdi hepinize sevkimizin çoğunlukla deri çantalar olduğunu bildirmeliyim, ancak geri kalanını gölgede bırakan metalik bir Python güzelliği vardı. Gözlerimi ve ellerini hafif bir metalik altın python ile tasarlanan Gerard Darel 24h Utah Python çantasına koyduğumda, Gerard Darel çantasına ihtiyacım doyumsuz hale geldi. 24 saatlik Utah Python çantasının tarzı çok rahat ama rahat bir yaşam tarzı için mükemmel. 24 saatlik stil en büyük değil, aynı zamanda 36 saat de var, bu da büyük olasılıkla bana daha iyi uyacak (ayrıca 48 saat ama bu çok büyük olabilir). Dürüst olmak gerekirse, parmağımı bu çanta hakkında çok sevdiğim şeyin üzerine yerleştiremem. Tüm hissi, bitmiş ürün, bana baktı. Ve yine, acımasızca dürüst, ama Python’u denedikten sonra düz deri bana oldukça sıkıcı görünüyordu. Bu python, büyütülmüş resimlerde görebileceğiniz gibi, sadece hafif bir metalik parlaklığa sahipti. Kendi başına parıldamazdı, ama sağ ışıkta, bir altın ışıltısı ışığı yakalayacaktı. Bu el çantasındaki python muhteşem, ölçekler pul pul olacak gibi hissetmiyorlar, daha yumuşak ve daha iyi giyeceklermiş gibi görünüyorlar.

Bu çantaya bir başka ana artı ağırlığıdır; İnanılmaz derecede hafif. Gerard Darel 24 saatlik Utah Python çantası bahar koleksiyonundan ve 3.200 dolara mal olacak. Gerard Darel çantalarından birkaçını incelemeliyiz, ancak en büyük dezavantajı ABD’de ne kadar zor olduklarıdır. Şansınızı Delcina’da deneyebilir ve dükkan söylentileri. Aslında, dükkan söylentisi yeni bir sevkıyat aldı ve bir Python GD çantası var! Çantanın olağanüstü olduğunu iddia etmiyorum, iç sadece tuvalle kaplı, donanım yeterli, ancak bitmiş ürün omzunuzdan sarkıyorsa, Gerard Darel üzerindeki çılgınlığın neden bitmeyeceğini görebilirsiniz. Gerard Darel hakkında daha fazla bilgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts