Christian Louboutin Artemis çantaya el koyma iki işlevi vardır

Aşağıdaki gibidir: 1) Moda ileri görünüm 2) Herhangi bir zamandan veya herhangi bir şeyden güvenlik.

Hiç Christian Louboutin’in Artemis Python’un çantasında yaptığı yöntemde uygulanan saplamalı bir çanta gördünüz mü? Ben olmadığından beri. Aslında, bu çanta hem beni ilgilendiriyor hem de beni ilgilendiriyor.

Öncelikle, Artemis antik Yunan mitolojisinden geldiğinde, Christian Louboutin Artemis’in çantaya çekildiği bu çantayı adlandırmanın mantığı hakkında soruyorum. Leto’nun yanı sıra Zeus’un yanı sıra Apollo İkizi olan Artemis, vahşi doğanın tanrıçası, aramanın yanı sıra vahşi hayvanların yanı sıra doğurganlıktır. Yani bu çantanın güzel vücudu ve cilt Artemis’in cazibesini temsil ederken, büyük çivili saplamalar onu bir avcı olmayı temsil ediyor.

Christian Louboutin Artemis, Net-a-Porter üzerinden 1.995 $, çantaya biniyor

Artemis’in bu metalik python ile vahşi doğada çantaya çekildiğini hayal edin. Buna inanmaya gel, bu çanta, uygun olan gücü gösterirken entrika sağlar.

Günlük yaşamda, bu çantanın kavramı biraz harika görünüyor, ancak gerçekten acıtacağını hissediyorum. Büyük bir kafamın yanı sıra başımı yana çevirirsem ve kayışa girerse? Ya da kendinizi biraz acı çekmeden kayış alarak çantayı gerçekten tutamayacağınız gerçeği. Bay Louboutin’in sivri uçları sevdiğini anlıyorum, ancak yine de bu şekilde bir çantada çalıştıklarına inanmıyorum. NAP aracılığıyla 1.995 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Bir önceki geceBir önceki gece

Miami’deki Dadeland Mall’da yeni özel Saks koleksiyonunu önizledikten sonra, çanta tasarımcısı ve iyi dostum Rebecca Minkoff ile takılmaktan zevk aldık. Rebecca, ortak çantayı ve megs’i çantadan sonra özel bir satın