Yves Saint Laurent Roady Hobo

Bazen, bir çantaya bakarsınız ve sadece lüks çığlık atar. Bir ömür boyu sürecek olağanüstü malzemelerden yapılmış ve giyilebilir olduğu sürece modaya uygun olacağı sorusu yoktur. Gardırobunuza uymayacağından veya bunun için bir kullanım bulamayacağınız için endişelenmeden satın alabilirsiniz. Bazen, bir çanta sadece o kadar basit ve sadece bu kadar iyi. Yves Saint Laurent Roady Hobo tam olarak bu çantalardan biridir.

Beni pistlerimde durduran ilk şey renkti – dünyevi kahverengi alt tonlarla kırmızı. En azından gösterişli veya gösterişli olmadan son derece zengin görünüyor. Size tam olarak ne kadar fantastik olduğu konusunda çığlık atmak yerine, elini almanıza ve kulağınıza fısıltılara koyar. Oradan, derinin önemli dokusunu keşfettim. Sıkıcı ve pürüzsüz olmak yerine, damgalı bir egzotik ve geleneksel çakıllı deri arasında bir yerdedir. Renk gibi, gereksiz yere dikkat çekici olmadan büyüleyici ve lüks. Yumuşak bir şekilde konuşuyor ve büyük bir sopa taşıyor. Rafine, şık şekil mükemmel bir iltifattır – yapılandırılmış sap, yumuşak, eğimli şekle güzel bir kontrpuan sunar. Kayışın uçlarındaki metalik kancalar mükemmel kaplama dokunuşudur. Saks aracılığıyla 1395 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Valentino Petale SatchelValentino Petale Satchel

Valentino çantalarına, özellikle de popüler gül temalarında oynayanlara bayıldım, bunu yazmak bana acı veriyor. Ancak, Valentino Petale Satchel’e gelince, gemiye binemem. Çantalarının çoğu, diğer birkaç tasarımcının herhangi bir beceri seviyesi