Badgley Mischka Platinum Etiketi Aurelia Taşınması

Badgley Mischka Platinum etiketini çok ya da daha az göz ardı etmek için kullandım. Özellikle ilginç olduklarına ya da paraya değecek ya da okuyucularımız için bu kadar çekici olacak çantalar yaptıklarına inanmadım.

Ve ben de yanılmışım, bu durumlarda yanlış olmayı seviyorum, çünkü hepimizin şehvet etmesi için çok daha fazla çanta olduğunu ima ediyor. Bugün olduğu gibi, size sağladığım da Badgley Mischka Platinum etiketi Aurelia Tote.

Çanta kolay ama şık, aynı zamanda “Beni her gün taşıyın!” Gerçekten de, sizi durduracak hiçbir şey yok. İyi bir çikolata kahverengi (elbette, tercih ettiğim – ne olursa olsun, teknenizde yüzen ne olursa olsun), kulplar onu omzunuza uygun şekilde giymek için yeterlidir ve aynı zamanda büyük gibi görünür gibi görünüyor Kış mevsiminde eşarpınızı içine doldurun.

Kişisel zevkim için biraz kolay, ancak herkes saplamalarda veya bir trend daha kapalı bir şey getirmek istemiyor. Herkes bu çantaları getirmenin üst düzeyine sahip değil-çok sayıda kadın geleneksel ofislerde çalışıyor ve aynı zamanda moda seçimlerine profesyonel olmayan bir ilgi çekmeden hala şık olmak istiyor. Daha kolay tercihleri ​​veya yaşam tarzı olan kadınların yanı sıra, bunun gibi bir şey mükemmeldir. Saks ile 475 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Fendi Rainbow GraspFendi Rainbow Grasp

Fendi Rainbow debriyajı Net bir hamalda ortaya çıktığı kadar hızlı bir şekilde kayboldu. Bu çanta için doğum gününü bekleyen bir çocuk gibi bekliyordum. Endişeyle gerçekten neye benzeyeceğini görmek için bekliyorum.