Louis Vuitton, Yepyeni Kapsül Koleksiyonunda

NBA ile işbirliği yapıyor Louis Vuitton, işbirliği sanatına tam bir yabancı değil, aslında markanın temel DNA’sına iç içe geçiyor. Louis Vuitton, olağanüstü bir ortaklık listesine sahiptir ve markanın yakın zamanda yeni koleksiyonu, erkek tasarımcısı Virgil Abloh’un yenilikçi yönetimi altında tanıtmak, listeye eklemek için harika bir ortak ortak. Tanıtım: LV X NBA.

“Bu koleksiyon, basketbolun kültürel katkısını ve çeşitli karakterlerini ve bir birlik gücü olarak göreceli kavramı kutluyor.” – Virgil Abloh

Virgil Abloh’un yaratıcı yönü altında NBA’nin ilk erkek giyim kapsülü, Fransız işçiliği ve Amerikan sporları arasında farklı bir bağlantıyı kontrol etmek için geliştirildi. Koleksiyon, Abloh’un farklı stil estetiğine Odes’in yanı sıra NBA’nın tanınabilir amblemiyle ünlü LV monogramını birleştiriyor. Geleneksel kahverengi LV monogramı mevcut olsa da, tasarımcı benzer şekilde, Amerikan spor geleneğine ideal olan güçlü kırmızı ve mavi olan müthiş gri tonlarında bu katlı yeni bir ev temasını sunar.

Lvxnba Keepall, 3,500 dolar

Çok daha gerçek anlamda, bazı çantalar, ideal (veya kapalı) mahkeme aksesuarı için harika bir netleştirilmiş özetle işlev görür. Markanın geleneksel Keepall silueti, açıldığında birlikte uygun bir web’in arkasındaki küreyi ortaya çıkaran bir flep sistemine sahip bir basketbol tutmak için bir iç kayış içerecek şekilde dahili olarak yeniden tasarlandı. Koleksiyondaki diğer çantalar arasında, farklı RTW ve aksesuarlara ek olarak, her zaman popüler erkeklerin Christopher sırt çantasının güncellenmiş bir versiyonu olan yeniden tasarlanmış bir Nil Messenger çantası yer alıyor. Genel koleksiyon, Virgil Abloh’un Louis Vuitton’daki üstün vizyonunun temel notları olan göreceli ve dahil etme değerlerini de onurlandırıyor. Koleksiyonu şimdi Louis Vuitton.com aracılığıyla alışverişin yanı sıra aşağıdaki ortaklıktan çok daha fazla resim inceleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts