Son zamanlarda sevgi dolu: Bir zincir üzerindeki ünlü çanta

büyük büyük el çantalarının uzun zamandır savunucusu olarak, zincirlerde küçük çanta veya cüzdan dünyasında (WOCS olarak da anlamlı olarak anlaşıldım) dabling yapmadım. 2020’de değişen çok sayıda şey gibi, el çantası seçeneklerim de geçen yıla göre önemli ölçüde değişti. Kendimi halka açık yerlere koymak zorunda kalmayı önlemek için çapraz gövde giyebileceğim daha küçük çantalar getirdim, daha önce hiç endişe etmediğim bir şey. Uzun zamandır bir satın alma arabasının içine büyük bir taşıma çantası koyduğum günler, şimdi ayak işlerini çalıştırırken çantamı tutmayı tercih ediyorum.

Tam olarak çantalarımı nasıl giydiğimdeki bu beklenmedik değişim nedeniyle, WOCS’e çok daha fazla ilgi duyuyorum, bu noktaya kadar kuşkusuz hafife aldığım bir çanta tarzı. En gerçek anlamda küçük bir çanta değil, yine de hala çok az güçlü, bir zincirdeki bir çanta çantanızı küçültmek için mükemmeldir. Tüm temellere boş alanla uyuyor, ancak bu günlerde gerçekten ihtiyacım olan tek şey olduğunu keşfettim. Tek tereddütlerim, astımım olması ve içine bir inhaler takmayı merak ediyorum, bu nedenle daha büyük bir flep ile daha büyük bir boyut seçerdim.

Bir zincir üzerinde çanta alma takıntım son zamanlarda yoğun oldu ve favorilerim için web’e göz atıyorum (ve süreçte bir tatil satın alma listesi yapıyorum). Memnun olduğum bir şey, ortak bir çanta satın alımından daha düşük maliyetli puanlar. Daha küçük boyutlar arasında daha küçük maliyet etiketleri ve zincirlerdeki çanta, küçük çanta meslektaşlarından daha az maliyetlidir. Bu nedenle, iki tane bile alabilirim!

Keşfettiğim favorilerim aşağıda not edildi. Bir WOC getiriyor musunuz? Sizin için çalışıyorsa yorumlarda anlayayım!

Salvatore Ferragamo Gancini Deri Zincir Çanta Crossbody (995 $)

Gucci 1955 At Bitlik Deri Zinciri Çanta (950 $)

Chanel Le Young Boy Çanta Bir Zincir Üzerinde (2500 $)

Rebecca Minkoff Edie Pangse bir zincirde (188 $)

Valentino Garavani Vlogo zincirde cüzdan (695 $)

Kurt Geiger Londra Stripe Deri Zincir Çanta (135 $)

Zincirde Miu Miu Ton Dikiş Çantası (1.070 $)

Prada Strap Cantse (595 $)

Saint Laurent Uptown Little Deri Kavrama (1.050 $)

Valentino Garavani v Zincirli Sling Mikro Çanta (795 $)

Givenchy GV3 MLG Deri Zincir Çanta (1.250 $)

Tory Burch Kira Kapitone Deri Zincir Çanta Çantası (328 $)

Bir zincirde Fendi çantası (1.490 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts