Moda ileri: Çantalar Sanat öğrencisi estetiğini çivilemenize yardımcı olacak

, moda basitçe sanatta sanatın olduğu söylenir.

Moda kendisi görsel sanatın bir şekli olduğundan, tarih boyunca tasarım evleri pratik olarak her zaman ilham için diğer görsel ortamlara baktılar.

Bunu, pürüzsüz çizgiler ve iyi bilinen İtalyan mimarisinin doğal formları ve tasarımlarında heykel gibi elementleri kullanarak mirasını göstermeyi seven bir markayla görüyoruz.

Ya da Loewe’nin 20. yüzyılın başlarında İspanyol Kübizmine saygı duyan geometrik şekillerin sevgisi ile.

Ya da Dior’un klasik Fransız iç tasarımından alınan toile nakış kullanımı ile bile.

Gerçek sanatçılar genellikle sayısız sanat formunu değerlendirmekte ve onları günlük yaşamlarına dahil etmenin yollarını bulmaya çalışıyorlar. Moda ve kişisel stil, gerçekten bir açıklama yapmanın en hızlı yollarıdır, bu nedenle genç gen Z Sanat severler için, bu genellikle ‘sanat öğrencisi “görünümünü benimsemektedir.

‘Sanat Öğrencisi’ görünümü, 2010’lar boyunca sosyal medyada popüler olan bir tanınmış görsel estetiktir. Tipik olarak, daha büyük ‘akademinin estetik bir alt kümesi olarak kabul edilir, ancak kullanıcının kültürlü tutumunu, sanat tarihi tutkusunu veya özel sanat uygulamalarını gösterme hedefi ile.

Tumblr, Instagram, ve Tiktok’ta doğan diğer moda estetiğinin aksine, ‘Sanat Öğrencisi’ tarzının aslında pinterest’ten geldiği düşünülüyor.

Nerede olursa olsun, görünüm vahşi doğada yer almak oldukça kolaydır. Gerçek sanat öğrencileri arasında veya daha önce yenilikçi millenel kardeşlerine hayran olanlar arasında yaygın olarak popülerdir.

Daha tipik olarak değil, görünüm, gözünü çizen renkli veya ilginç elemanlara sahip nötr renkli giysilerden oluşur; Yesteryear’ın vintage boya lekeli denim görünümünden kesinlikle daha temiz.

Artık bir öğrenci olmayabilir ya da bir sonraki monet olmayı hedefleyemezsiniz, ancak gardırobunuza çok daha fazla sanatsal unsur eklemek için zarar veremez!

İşte ‘Sanat Öğrencisi’ estetiğini çivilemenize yardımcı olacak birkaç çanta (tercih ettiğiniz sanat formuna göre.)

Kroki ve heykel

Eskiz ve heykeller, hatlar üzerinde müthiş önemi her iki yer. Freehand Lines, sanatçının ruh halini ve enerjisini canlandırmaya yardımcı olurken, pürüzsüz, sürekli, kavisli çizgiler izleyicinin gözüne götürür. Kroki ve heykel sınırları, derinlik, mesafe, boyut, form ve yapıyı göstermektedir.

Valentino Roma kroki çantası
esnaf ile

1,562 $

Kült gaia mina çantası
Net-A-Porter üzerinden

$ 498

Boyama ve serigrafi

Resim ve ekran izi, bir sanatçının renk ve kompozisyon becerileri kullanmasından çok daha etkilenenler içindir. Bu ortamlara yönelik ustalaşmak, renk teorisini derin bir anlayış ve farklı elemanların birlikte çalışabileceği veya birbirlerinin üstüne yerleştirme yollarını gerektirir. Nihai parçanın gücünü azaltmadan elemanlar arasında bir boşluk olmalıdır.

Versace Tuval Medusa Pop Cabas Tote
fashionphile ile

850 $

Salvatore Ferragamo Baskılı Deri Tote
BloomingDales üzerinden

$ 1,690

Seramik ve Mosiac

Seramik sanatlar içerisinde tutarlı bir şekilde vurgulanan hiçbir unsur yoktur. Belirli bir unsur üzerinde herhangi bir vurgu tipik olarak, parçanın oluşturulduğu kültür ve zaman periyoduyla bağlantılıdır. Belki şeklidir. Belki renk. Belki de istek veya bezemeler.

(Aslında seramikten yapılmış bir çanta olmasa da, bu pürüzsüz terracotta vibe ile ilgili bir şeyler vardır.)

Chanel mozaik genç erkek çanta
realreal ile

6,200 $

Kült gaia elodie çantası
Cult Gaia üzerinden

$ 548

Fotoğrafçılık, Film ve Animasyon

Fotoğraf, film ve animasyonun hepsi hikaye anlatımı unsuruna odaklandı. Gerçek ya da hayal edildi, görüntüler kontrastlı olmalı ve izleyicinin anlatıldığı daha büyük anlatı anlatmasına yardım etmemelidir.

Givenchy Bambi Baskı Antigona Tote
fashionphile ile

670 $

Givenchy Antigona Rottweiler Debriyaj
esnaf ile

555 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Prada’nın sonbahar 2014 pist çantaları, normalde Miuccia Prada’ya neredeyse her şeyden şüphe duymaya hazır olmama rağmen mağazalaraPrada’nın sonbahar 2014 pist çantaları, normalde Miuccia Prada’ya neredeyse her şeyden şüphe duymaya hazır olmama rağmen mağazalara

geldi Birkaç mevsim önce önemli bir istisna var), gerçekten Prada’nın sonbahar 2014 pist çantalarını hissetmiyordum. Birçoğu büyük, hantal zincirler ve çok az şeyle süslendi ve birçoğunuz benzer şekilde perakendecilik için