Eluxury’nin Çağdaş Alıcısı

ile tanışın İnternet mağazalarında tercih ettiğimden biri ve dükkanlar Eluxury.com. Seçimleri çok büyük ve seçimler her zaman sezon için eşit. Bununla birlikte, sezondan sonra hepimizi göstermek için cüzdanları seçmenin arkasında kimin olduğuna inanıyorum. Aynı şeyi merak ettiyseniz, artık sorgulamayın! Eluxury.com, Jen Ely için çağdaş alıcıyı anlama olanağımız vardı. Jen, birkaç sorumuza yanıt vermek için telaşlı rutinden uzun zaman aldı.

PB: Eluxury için çanta alırken kimin aklınız var?

Site için çağdaş çanta seçimi ile ilgili olduğunda sezonun önemli kalıplarını akılda tutuyorum. Müşterimiz modanın son teknolojisinde ve her mevsimden seçim yapmayı en büyük olmanın yanı sıra istiyor. Müşterilerin hem özel, yeni, IT ”çantası için Eluxury.com’a gelebileceklerini anlamalarını sağlamak için markalar, stiller ve renkler karışımımı mümkün olduğunca özel hale getirmeye odaklanıyorum. Başka bir yerde keşfedemeyecekleri çanta. Yeni tasarımcıların yanı sıra yeni tasarımcıların zorlayıcı bir karışımını üretmenin yanı sıra, geçmiş sezonlarda her markadan en iyi çantaların en iyi sunduğunu unutmayın. Mükemmel bir çanta yatırım yapmak için en iyi bir parça, aynı zamanda müşterilerimin Eluxury.com’daki çantayı keşfettiklerinde kendinden geçmiş olmalarını istiyorum, bu yüzden bunu alma süreci boyunca aklımda tutuyorum!

PB: Birisi size 500 doların altında birkaç mevsim sürebilecek en iyi günlük çantayı sorsaydı, onlara ne olduğunu söylerdiniz?

Marc tarafından Marc Jacobs Dr. Q Groovee Bag. Günlük kullanım için en iyi orta boy ve işten sonra gece çizmek için çok büyük değildir. El tipi olarak kullanılabilir veya çıkarılabilir taşıma kayışının yanı sıra inanılmaz derecede yumuşak ama uzun ömürlü deriden yapılmıştır. Mevsimsiz olduğu kadar eğlenceli pile detayları var. Bununla ilgili en iyi yanı, çok daha nötr bir renk istiyorsanız siyah, krem, gri ve farklı kahverengilerde mevcut olmasıdır, ancak her mevsim farklı parlaklarda da kullanılır; Neredeyse parlak üzüm suyunun yanı sıra kireç renk yollarından da sunuluyoruz!

PB: Hangi yeni tasarımcılardan çok memnunsunuz?

3.1 Phillip Lim, Loeffler Randall ve Cloth & Bone hızla el çantalarına genişledi ve her sezon bu sınıflandırmada kullanımlarını büyütüyor. 3 markanın tümü, zorlayıcı maliyet noktalarında şaşırtıcı, benzersiz, sinirli cüzdanlar yapıyor. Phillip Lim, parlak renkler, süslemeler ve ifade yolunda yapı kullanır, Loeffler Randall zarf tutmayı mükemmelleştirmiştir ve çivilerin kullanmasının yanı sıra kumaş ve kemik karışımları Sinirli donanımı en iyisi için en iyisi için parlak renklerle karıştırır. !

PB: Yeni tasarımcıları tam olarak nasıl keşfediyorsunuz?

Düzenli olarak sırada olanın nabzındayım. Style.com’dan moda dergilerine, yıldız tabloid web sitelerine WWD’ye kadar her türlü modaya ve neyin vızıldadığını görmek için yıldız bloglarına baktım. Moda dünyasında hangi tasarımcıların konuşulduğunu görmek için güçlü pazar bağlantılarımı kullanıyorum. Tabii ki, rakiplerimizin her sezon hangi tasarımcılara tanıttığına dair sürekli sekmeler tutuyorum!

PB: Bahar için çok büyük olan?

“¢ Parlak Renkler – Sonbaharda gördüğümüzden daha az neon odaklanmanın yanı sıra parlak renklerin zenginliğine çok daha fazla odaklanıyor
“¢ fermuar detayları
“¢ Grafik baskılar
“¢ saçak
“¢ delikli deri
“¢ Preating
“¢ büyük boy toka detayları
“¢ Patent
“¢ Metalik
“¢ renk engelleme
“¢ Hayvan baskıları
“¢ 2-ya-on-3-in-one kullanımı!

PB: Tercih ettiğiniz çanta tasarımcısı kimin yanı sıra neden?

3.1 Phillip Lim-Çantaları, böylesine üst düzey, tasarımcı hissiyle kadınsı olsa da sinirlidir; ve ancak kitsch normalde bir şekilde dahil edildi!

PB: Hangi çantayı taşıyorsun?

Marc Jacobs Strippy Zippy Nati çantası tarafından yapılan yeni Marc – her kıyafetin yanı sıra bir günden geceye en iyisi ekliyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts