Chanel Değerli İşaretler

Chanel özeldir. Hepimiz bunun bir gerçek olduğunu anlıyoruz. Ancak onlar da gerçekten oldukça özel. Web sitesi iyi yapılır, ancak maliyet veya ayrıntılı açıklamalar yoktur. Bu yüzden Chanel, Vlad ve arkadaşım Rhiannon’a gittiğimde. Rhiannon, el çantası blogunda yarı zamanlı bir yazardır, ancak çoğu zaman kendi blogu Chanel Amour için oluşturur. En son Chanel haberlerini özlemediğimde var. Gerçekten ilgimi çeken yeni bir çanta, Chanel’in değerli işaretleri el çantası. Rhiannon bu çanta hakkında her şeyi açıklıyor:

Sonbahar için “Değerli Semboller” adlı eğlenceli ve tuhaf bir çanta var Â. Chanel’in evi ile eşanlamlı olarak kabul ettiğimiz tüm ikonik işaretlerle süslenmiştir. 5 sayı, Kamelya, CC monogram ve dört yaprak yonca hepsi orada. El çantası, zincir kayışlı küçük bir debriyaj boyutu omuz çantasıdır. Siyah kadife ve siyah patent deri olarak sunulan ikincisi 995 $ ‘dır. Bu bir Chanel çantası için bir teklif!

Orada millet var! Chanel’in eğlenceli bir tarafını gösteren ve yöntemini 4 haneli maliyet etiketi altında gösteren muhteşem bir çanta. Çantada yaygın olarak bilinen tüm işaretlerinin kullanmasını tam olarak nasıl uyguladıkları benzersizdir. {Chanel Amour aracılığıyla}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts