Her yerde göreceğiniz dört sonbahar 2021 el çantası trendleri

Henüz dışarıda olduğu gibi hissetmeyebilir, ancak şimdi Temmuz geldi ve gitti ve Ağustos resmi olarak burada, sonbaharın başlangıcı görünür. Dolaplarımızı yenilemeye hazırlanırken, en sevdiğimiz web sitelerimizde ortaya çıkan yeni bir çanta gelişini görmeye başladık. Görülmesi gereken bir ton eğilim olsa da, piyasayı şimdiye kadar analiz ettik ve tam anlamıyla görmezden gelinmesi imkansız olan dört eğilimi aldık. Trendleri takip edecek ve en son ve en büyük görülmeyi sevecek türseniz, bu trendlerden en az birini yeni sezon öncesinde rotasyonunuza eklemek isteyeceksiniz.

Eğlenceli ve kabarık

Bu inanılmaz derecede mevsimsel olarak uygun ve bu eğilimi her yıl bir dereceye kadar görürken, bu sonbahar çok büyük! Shearling ve tüylerden diğer eğlenceli ve kabarık dokulara kadar, favori tasarımcılarımız (hem premium hem de çağdaş) mevsimlik şık Sherpa’daki en popüler stillerini donattı.

Bottega Veneta Arco Tote
Bottega Veneta aracılığıyla

2.700 $

Prada Yeniden Edilen 2000
Moda Operandi aracılığıyla

2.700 $

Staud Scotty Bag
Moda Operandi aracılığıyla

425 $

Yeşil Rüyalar

Parlak, neşeli renkler büyük bir zaman geçirirken, özellikle hiçbir yere gitmeyen bir renk var. Büyük ölçüde Daniel Lee ve Bottega Veneta’ya atfedilen çimenli yeşil çantalar, sonbahar için olmazsa olmaya devam ediyor. Gardırobunuza bir pop ekleyin ve bir bütçe ve ötesinde olanlar için seçimlerle kalabalığın arasından sıyrılın.

Gucci Dionysos Torbası
Gucci aracılığıyla

2.890 $

Balenciaga kum saati çantası
Moda Operandi aracılığıyla

1.890 $

JW Pei Gabbi Bag
JW Pei aracılığıyla

89 $

Metalik Bir An

Metalik eğilim asla gerçekten ölmeyen bir başka eğilimdir, daha ziyade popülerlikte ebb ve akma eğilimindedir. Bu yıl metalikler geri döndü, favori tasarımcılarımız dizilişlerine ciddi parlak taşıma ekliyor ve deli olduğumuzu söyleyemeyiz…

Chloé Kiss Bag
Chloé aracılığıyla

1.690 $

Ferragamo Trifolio omuz çantası
Nordstrom aracılığıyla

1.750 $

Valentino Roman Saplama Çantası
Moda Operandi aracılığıyla

3.250 $

Zincir Oyunu Güçlü

Ahh tıknaz zincirler, geldiler, fethediler ve kalmak için buradalar. Yine, bu eğilim, BV’deki Daniel Lee olan ve zincir çetesini kasetin tıknaz zincir versiyonlarıyla popülerliğe fırlatmasına yardımcı olan güç merkezine kadar uzanabilir. Sonbahar için Bottega Veneta, dizilişine daha bir zincir koleksiyonu ekledi, Mount, bu ağır metal trendinin burada kalacağını kanıtladı. Diğer birçok tasarımcı bandwagon’a atladı ve çeşitlerine hem detaylandırma hem de fonksiyonel kayışlar olarak tıknaz zincirler ekledi.

Bottega Veneta Mount Tote
Bottega Veneta aracılığıyla

5.000 dolar

JW Anderson Chain small Tote
via Net-a-Porter

$1,050

Balmain pillow Hobo Bag
via Saks fifth Avenue

$2,495

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

10 Ocak hafta sonu10 Ocak hafta sonu

satış sezonu için en iyi 12 çanta teklifleri neredeyse resmi olmayan kapanışına çekildi, ancak Cuma sabahları burada Pangebeblog’da, tüm yıl boyunca satış sezonu. Bu gayri resmi yakın, yeni parçaların biraz