Los Angeles Moca’da Louis Vuitton

Salı günleri twiggers ile tekrar hoş geldiniz!

En başarılı Louis Vuitton çanta çizgilerinden bazıları Takashi Murakami’nin Marc Jacobs ile birlikte çalıştığı oldu. Multicolore hattı, Cherry Blossom Hattı, Panda ve Cerises, Japon pop sanatçısı Murakami’nin tüm eserleriydi. Cerises hattının gülümseyen kirazları beni ilk başta bir Louis Vuitton mağazasına çekti, ancak ne yazık ki ben de çok geç kaldım. Şimdi Murakami ve Louis Vuitton tekrar güçlerini birleştirdi, bu sefer kısıtlı baskı satmakla ilgili (sadece birkaç yüz parça mevcut olduğu söyleniyor) Louis Vuitton aksesuarlarının yanı sıra Los Angeles MoCA’daki Takashi Murakami ekranında çantalar ( çağdaş sanat).

Yakın zamanda yayınlanan parçalar arasında Monogram Canvas Neverfull çantasının (PM, MM ve GM boyutlarında mevcut) önünde gösterilen Louis Vuitton ‘Eller’ işaretinin ve Porte Monnaie Ronde. Buna ek olarak, Murakami de aynı şekilde ‘Chibi Kinoko’ adlı yeni bir karakter tanıttı, bu da bit mantar anlamına geliyor. Bu bit mantarlı adam, siyah ve beyaz çok renkli tuvallere ek olarak geleneksel monogram tuvalinde sunulan bir gündemin önüne konuldu.

Zavallı haber, Orta Amerika’da (ineklerin yanı sıra mısırın da evinde) çevrimiçi olarak, ürünlerin sunulmasından önce LA’ya yapamayacağım. Buna ek olarak, dükkan ücret göndermeleri yapmaktan kaçınacaktır. Bu nedenle, Los Angeles bölgesinde çevrimiçi olarak gerçekleşirseniz, potansiyel olarak mümkün olduğunca hızlı MoCA’ya acele edin. Ancak unutmayın, kişi başına iki ürünün bir sınırı vardır.

Fiyat:% s:
Neverfull PM $ 860
Neverfull Mm $ 940
Neverfull GM $ 960
Porte Monnaie Ronde $ 270
Monogram tuval programı 500 $
Black & White Multicolore Programı 700 $

Daha fazla bilgi için www.moca.org adresini ziyaret edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts