PURSEBLOG soruyor: Bir saten çanta gündüz çalışabilir mi?

Birkaç yıl neredeyse herhangi bir şey olan moda endüstrisinde çalıştıktan sonra bile, birkaç eski moda renk ve bilincimde o kadar kökleşmiş yapı yönergeleri var ki, gerçekten zorlu bir zaman kırma Onları, aptal olduklarını anlasam da. Soğuk olduğunda asla beyaz giymiyorum, neden kimsenin bahar için neden bir çift süet ayakkabısı satın alacağını ve akşamdan önce saten bir çanta getiremeyeceğini anlayamıyorum. (Ya da debriyaj olmayan bir saten çanta, bu konuda.) Burberry Prorsum İpek-Satın ve deri taşıma, anlaşmazlığı gidermektir Bu son kuralı korumaktır, bu da endişeyi size çevirmemi isteyen şey: Bu tür tekstilde harika bir günlük çantayı mı düşünün?

Saten (ki bu yazının işlevleri için Sateen ile birlikte devam edeceğiz ve Sateen ile birleşeceğiz) inkar edilemez cazibeleri var. Bu güzel kobalt mavisi gibi zengin renklere çok daha fazla yaşam sağlayan içeriden aydınlanmış gibi parlar; Bu, deri ile başarılı olduğunu hiç görmediğim bir başarı. Dokuma bir malzeme olmasına rağmen, saten diğer Wovens’in sahip olmadığı zarif çağrışımlara sahiptir. Malzemenin dezavantajlarından birkaçı bile, kırışıklık eğilimi gibi, harika bir çanta tasarımı ile ortadan kaldırılabilir. Yukarıdaki son ürünün kişisel bir ürünü olmasam da, malzemenin en iyi özelliklerinden büyük ölçüde yararlanıyor.

Yine de, Saten’in akşam yemeği saatlerinden sonra çıkan küçük çantalar için en iyi maddi kaldığı algısını sallayamıyorum. Atlamadan sonra bize düşüncelerinizi sağlayın. Bu Burberry çantası isminizi çığlık atıyorsa, Net-a-Porter üzerinden 1.995 $ karşılığında alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts