Ünlüler pasta yiyor, Broadway şovlarına bakın ve mükemmel çantalarla NYFW’ye gidin

NYFW geçen Perşembe günü kapanıyor, ancak resim hizmetimizin bizi ünlülerin nyfw çanta seçimleriyle çekmeye devam edeceğine bahse giriyorum. ay. Tercih ettiğiniz tüm ön sıraya oturanlar, Tom Ford, Chanel ve… Chanel’den ilginç çantalarla NYC’nin etrafında dolaştı. Bu arada, İngiltere’de, tercih ettiğim aktrislerden/Oscar kazanan senaryo yazarlarımdan biri, kamerada gerçekten skandal bir şey yaparken yakalandı: bazı lezzet keklerinde eşarp.

Bailee Madison
Michael Kors Selma Bag
Nordstrom’a 298 $
İşte bir Time Star Bailee Madison, NYC’de otelini karanlık bir Michael Kors Selma çantasıyla terk ediyor. Bailee, elbette NYFW için kasabada, aynı zamanda BGBGAXAZA’da ön sıraya oturmaya davet edildi.

Emma Thompson
Stella McCartney Falabella Bag
Saks aracılığıyla 1.195 $
Göletin karşısında, Paps, Heathrow Havaalanı’nda büyük bir lezzet kekine girecek gibi Emma Thompson ile yakalandı. Stella McCartney Falabella çantasının yünlü bir versiyonunu getiriyor.

Eva longoria
Chanel çantası zincir çantası
NYC’de, Eva Longoria, zincir torbada küçük bir siyah Chanel çantasıyla yeni Broadway oyununun “Rotten” performansını bırakarak bulundu. EVA üretime herhangi bir şekilde dahil değildir; Şovdan memnun olmak için oradaydı.

Jessica Alba
Proenza Schouler PS1 torbası
Proenza Schouler aracılığıyla 1.325 $
Jessica Alba kısa bir süre önce beyaz proenza schouler PS1 kesesi ile Beverly Hills’te biraz satın aldı. Jessica’nın GI-Normous Tasarımcı Çanta Koleksiyonunda bir dizi PS çantası var. Jessica Alba’nın sayısız çantasında ve Jessica Alba Bölüm 2’nin sayısız çantasında bir örneklemeyi görebilirsiniz.

Jessica Biel
Givenchy Nightingale Çantası
Vestiaire Collective aracılığıyla 1.465 $
Celeb Mesleği Haber Güncellemesi: Jessica Biel restoran işine giriyor. Tam burada açılmadan önce yeni girişimini au fudge’a inceliyor. Givenchy Nightingale’in daha büyük bir sürümü getiriyor, bu da büyük olasılıkla gardırobunda bir süredir sahipti.

Kristen Bell
Christian Louboutin Harika Yardım Torbası
Nordstrom aracılığıyla 1.450 $
Diğer ünlü meslek haberlerinde, Kristen Bell’in tanıtılacak yeni bir animasyon hareketi var. Tam burada Los Angeles’taki Disney’in Zootopia’nın galasında, sevimli bir Bedazzled Louboutin debriyajı ile eşleştirilmiş sıcak pembe Roland Mouret elbisesi kullanıyor.

Olivia Munn
Tom Ford püskül konteyner çantası
Neiman Marcus aracılığıyla 2.090 $
Olivia Munn aynı şekilde NYFW için kasabadaydı ve tam burada otelini gri bir deri Tom Ford püskül konteyner çantasıyla terk ediyor. Evet, konteyner torbasıyla devredilen bir bitiş olmadığına inandığınızda, Tom Ford bir tane yaptı ve tıpkı Tom Ford-esque beklendiği gibi.

Tamar Braxton
Chanel genç çocuk çantası
Son olarak, NBC stüdyolarını NYC’deki NBC stüdyolarını, yanardöner zincirle ve metal kapağına sahip güzel, taupe deri Chanel genç çocuk çantasıyla bırakarak orijinal ortak ev sahibi Tamar Braxton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts