Bir çanta giymekten yıprandığımda, hangi çantayı giysem de bu yararlı önemli torbalara

dönüyorum, nadiren gri fendi önemli kesem yokum. Ortalama bir kredi puanı kartının boyutundan biraz daha büyüktür, kimliğimi kolayca tutmasına izin verir, birkaç kredi puanı kartı ve biraz yedek nakit. Ayrıca evimi ve araba anahtarlarımı astığım gümüş bir anahtarlık içeriyor. Bu kolaylık değilse, ne olduğunu bilmiyorum.

Bazen, günün çantamı tamamen terk ediyorum ve bir yandan telefonumla evimi ve diğer yandan önemli bir kese bırakıyorum. (Shhh… cüzdanlarıma bunu söyleme.)

Birçok tasarımcı ve marka kendi önemli bir kesenin kendi versiyonunu yapsa da, hepsi hemen hemen aynı. Bazıları pahalı olduklarını söyleyebilir (ortalama 200 ila 400 $) – tek işlevlerinin anahtarları ve kartları tutmaktır – ancak maliyetin kesinlikle haklı olduğunu düşünüyorum.

İşte nedeni: Spor salonuna giderseniz veya hızlı bir iştiyseniz, çantanızın etrafında, özellikle pahalı bir işin etrafında dolaşmak istemeyebilirsiniz. Ayrıca, hangi çantayı giyerseniz veya koleksiyonunuzda ne sıklıkta döndürürseniz döndürün, asla çok önemli öğeleriniz (anahtarlar, kimlik ve kredi puanları kartlarınız) olmadan olmaz, çünkü her zaman güvenli bir şekilde saklanacaklar Önemli kesenin içinde. Ayrıca, çok fazla SLG (küçük deri ürünler) diye bir şey yok, değil mi?

Güvenilir bir çok poşetiniz var mı? Eğer öyleyse, hangisi? Ve değilse, bir tane almayı düşünür müsün?

Gucci Linea Bir GG Yüce Önemli Dava (295 $)

Salvatore Ferragamo Icona Saffiano Kart ve Önemli Sahibi (350 $)

Louis Vuitton önemli kese (205 $)

Saint Laurent monogram deri önemli kese (425 $)

Chloe Alfabe Kartı Sahibi (295 $)

Loewe Elephant Madeni Çanta (450 $)

Gucci GG Marmont Coin Cutse (430 $)

Prada Küçük Naylon Keychain Torbası (280 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts