Tek renge karar veremiyor musunuz? Hepsini Miu Miu

ile giyin, Herkes, bahar 2011’in, satın alma desenlerini ve renkleri, tuhaf, hafif dengesiz topluluklarla bulmak için tamamen karıştırma ile ilgili olduğunun farkında ve maksimum delilik için, gerçekten dahil etmelisiniz. Eğlencede el çantanız. Bu sadece parlak bir şey satın alarak ve elbette birçok parlak parçayla karıştırarak gerçekleştirilebilir, ancak kendi içinde çok fazla renk kullanan Miu Miu dokuma deri gibi bir şey almak, çok fazla Daha maceracı seçim. Ve sıkıcı bir Salı günü hayatlarında kim küçük bir maceraya ihtiyaç duymaz?

Renk sayımı ne kadar yüksek olursa, tüm gölgelerin birleşik bir bütün oluşturmak için birlikte çalışmasını sağlamak çok daha zordur, ancak Miu Miu’daki yaratıcı zihinler bu çanta ile iyi bir iş çıkarır. Tan ve turkuaz, bitmiş sonuca biraz güneybatı parlaması verir, ancak kovboy botlarına sahip olmayan insanlar için yasaklayıcı olacak kadar değil.

Mücevherli emaye zinciri kayışı biraz imza Miu Miu Quirk getiriyor ve turkuaz deri ile mükemmel bir şekilde eşleşmese de, bence bu şekilde seçiyorum. Vintage sevenler, renklerin tipik olarak zamanla değiştiğini bilirler, deriler gibi gözenekli malzemelerde değişir, bu nedenle küçük varyasyon bronz ve kahverengi derilerin eski dünya kalitesine uygun görünür. Bu görünüm bazı kadınlar için sadece hafta sonları olabilir, iki günlük esprili, ilginç aksesuarlar hiç olmadığı kadar iyidir. Net-A-Porter üzerinden 1495 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts