Hermès, Fortunio çantasını yeniden serbest bırakıyor, aynı zamanda şimdi satın alabilirsiniz

Hermès çantaları hakkında çok sayıda özel şeyler var, ancak her zaman kapanışlarından ilgilendim. Birkin, Medor, Lindy, Toolbox – Hermès, daha sonra kendilerini diğer çantalarda yeniden yaratılan büyüleyici mekanik kapanmaları entegre etmek için, tasarımcıları daha az eğimli olan veya deri ve deriin bu büyüleyici kavşaklarını ortaya çıkarabilen diğer markalar tarafından entegre. Donanım genellikle Hermès konuşmaya başladığında akla gelen ilk şey değildir, ancak markalar uzun zamandır yakın denetime değer. Bu kesinlikle 1930’larda orijinal tipinde piyasaya sürülen ve yakın zamanda güncellenen ve yeniden yayınlanmış olan Hermès Fortunio çantası için geçerlidir.

Fortunio, iki temel bölmeye sahip geniş bir gün debriyajı ve kesinlikle markanın en ünlü çantalarına inanılan minimalist bir bükülme gösteren kesinlikle bir trim kaplamasıdır. Ön taraftaki üç parçalı V kapanması da aynı şekilde trimdir, ancak düşünebileceğinizden daha yararlı bir şekilde tasarlanmıştır: V’nin sağ tarafını açın ve ayrıca çantanın iki ana bölmesinin dışına erişim kazanırsınız. İkincisine erişmek için ikisini de açın. 11.4 ″ genişliğinde, Fortunio sadece bir kayış olsaydı mükemmel bir gün çantası yapacaktı. Olduğu gibi, öğle yemeği havası olan bir kadınla daha çağdaş bir iş için mükemmel olan güzel bir şekilde uyarlanmış ve akıllı bit debriyajıdır.

Fortunio şimdi Hermès web sitesi aracılığıyla palladyum donanımı ile üç renk Evercolor Calfskin’de 5.900 $ karşılığında sunuluyor: Bordeaux, Blanc ve Orange Poppy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts