Modeller, aktrisler ve model/aktrisler bize Gabriela Hearst, Gucci ve Chloé

tasarımlarının bu hafta hareket halindeyken en iyi çantalarını gösteriyor ve hepsinin kısmen konuşlandırıldığından şüpheleniyorum Herkese Victoria’nın Şükran Günü’nden sonra her zaman yayınlanan hile moda şovunu hatırlatmak için çok ince olmayan bir kampanyanın. (Bu arada Kara Cuma hızlı geliyor. Buna göre bütçe planı.) Tasarımlara uymanın tümü melekler değil, ancak bir yöntemde VS bordrosunda çok az şey var.

Charlotte McKinney
Model ve aktris Charlotte McKinney, siyah Versace Palazzo Empire çantasıyla Beverly Hills’in etrafında başıboş dolaştı. Farfetch.com üzerinden Versace Palazzo Empire Torbası’nı alışverişe (2.150 $)

EJ Johnson
İşte EJ Johnson, Poppy gece kulübünü egzotik bir Croc Birkin ile bırakıyor. En zengin, en lüks, havaya fırlatan fantezilerimde bile, bir Croc Birkin ile kulüpte asla görünmem.

Yasemin Takees
Jasmine Tootes kısa bir süre önce Siyah Deri Chanel geleneksel flep ile Catch’da yemek yedi. Bu hafta Catch’ta görülen tek ünlü o değil ve kesinlikle son olmayacak. Vestiaire kolektif aracılığıyla Chanel Bags alışveriş

Jennifer Garner
Jennifer Garner, bu şık Céline Fermuar Cabas’ın kiliseye taşıdığını ve kıskanılacak tarafsız, pratik tasarımcı çanta koleksiyonuna iyi uyuyor. Vestiaire Collective aracılığıyla Céline Bags alışveriş

Josephine Skriver
İşte Danimarkalı tasarımı Josephine Skriver, markanın genç pop yıldızı ile ortaklığından sıcak kırmızı koç X Selena Gomex Selena Grace Bag ile yakalamayı bırakıyor. Antrenör X Selena Gomez Selena Grace Bag’ı antrenör aracılığıyla alışverişe (395 $)

Kate Bosworth
Kate Bosworth, bu hafta yeni filmi The Long Road House’u tanıtan basın yolunda, bu yüzden resim hizmetimiz neredeyse Kate resimleriyle sıkıştı. Tam burada Chloé Faye Günü çantasıyla LAX’ta. Neiman Marcus aracılığıyla Chloé Faye Günü çantasını alışverişe (1.850 $)

Kate Bosworth
Ve tam burada, muhteşem, bordo Gabriela Hearst Ella Bag ile Great Morning America’ya yöntemi hakkında daha fazlası.

Rosie Huntington-Whiteley
Sonunda, Rosie Huntington-Whiteley var, 2017 LACMA Art + Film Gala’ya pembe bir saten Gucci Dionysos debriyajı getiriyoruz. Gucci aracılığıyla Gucci Dionysus Bags alışveriş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts