Son takıntı: Wandler Luna Bag

Bu sabah Goldilocks’a biraz benziyorum. Görüşlerimin diğer noktalardaki diğer çantalar hakkında ne olabileceğine bakılmaksızın, şu anda, çılgınca aşırı tasarlanmış veya az tasarlanmış görünen her şey-benim için tamamen kabul edilemez, ünlü estet Amanda Mull, çok az maksimalist veya minimalist veya minimalist, Gününün çoğunu ASOS’tan pijamalardaki mutfak alanı masasına yazarak geçirir. Şu anda, en azından bir sonraki saat ya da kahvem devreye kadar, sevdiğim tek şey Wandler Luna çantası, sadece doğru miktarda “tasarlanmış”.

Bu çantayı, şu anda çağdaş çanta patlamasının bir parçası olan indie markasından ilk gördüğümde, durdurulan Chloé Georgia’nın geliştirilmiş bir versiyonu olabileceğine inandım, öncelikle birkaç yuvarlak flep hattından bu yana (bunlardan sadece biri bir Gürcistan’ın aksine gerçek flep) ve küçük ön kilidin şekli. Luna, daha büyük bir iç kapasite, daha yapılandırılmış bir şekle ve etrafta dolaşmadan güvenli bir şekilde oturmasını sağlayan düz bir taban ile daha iyi ve daha iyi tasarlanmış bir çanta. Çok renkli versiyonlarında bile, uzman görünmek için kullanan ve kot ve bir tişörtle birlikte getirilecek resmi veya resmi olmadan uyarlanmış bir çanta.

Bu çantayı benim için bu kadar doğru hissettiren şey, stil süslemelerinin iyi düşünülmüş olması ve çantanın önemli yapısından doğal olarak uymalarıdır. Bu, bir moda çantası olmak ve daha ince bir şey arasında tam olarak doğru dengeye çarpmasına yardımcı olur, ancak gerçek minimalizmi başarmak için tüm karakteri ve görsel eğlenceyi çıkarmadan. Biraz daha fazla oomph istiyorsanız, çantanın çizgilerini vurgulayan nötr renk bloklarında mevcuttur.

Başka bir fantastik şey, dört haneli eşiğin altında kalan fiyattır. Sağlam sürümler 875 $, ColorBlocks biraz daha 935 $ ‘dan biraz daha fazla. Net-a-Porter’ın aşağıya getirildiği sürümleri inceleyin veya Wandler’ın tüm çantalarını alışveriş yapın.

Luna Çantası Gezinti
Net-a-Porter üzerinden 935 $

Luna Çantası Gezinti
Net-a-Porter üzerinden 935 $

Luna Çantası Gezinti
Net-a-Porter üzerinden 875 $

Luna Çantası Gezinti
Net-a-Porter üzerinden 875 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts