Fendi Partnerswe Versace On Fentace Collection

ile işbirliği yapmayın.

İki güç merkezi lüks İtalyan moda evleri, henüz oldukça yaygın olmayan bir yer değiştirmede güçlerini birleştirdi, ancak bu daha önce yapılmıştı (sadece dün hepinizi Gucciaga’ya tanıtıyorduk). Koleksiyon için resmi dil, FIDACE olarak adlandırılan, ortaklığın bir işbirliği olmadığını; Aksine, yaratıcı zihinlerle evlenmek. Her iki evden tasarımcılar arasında dostluktan ve gerçek, karşılıklı bir profesyonel saygı duyan yaratıcı bir diyalog.

Fence, Kim Jones ve Silvia Venturini Fendi’nin Donatella Versace ile rol aldığı iki koleksiyon olarak sunuldu. Donatella Versace Fendi vizyonunu yorumlarken, Jones ve Venturini Fendi Versace’i ele geçirir. Her iki evin ünlü unsurları boyunca görülür ve Fendi tarafından Versace, Fendi’nin FF monogramını Versace’in klasik Grecian motifleri ve katlı Medusa sembolü ile evlendirerek muhalefet fikrini araştırır.

Bu arada, Versace tarafından Fendi, Versace’in Fendi’nin ev işaretleri ve sembolleri ile eridi güvenlik pimlerini içeren bir punk-rock estetiği alır. Zincir postası dantel ve kristal ile bir araya gelirken, kot ve kesme çok daha eğlenceli, asi bir his katar. Fendi Baget, Peekaboo ve Versace Medusa gibi ünlü siluetler görülüyor. Aşağıdaki koleksiyonlardan çantaları görüntüleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts