Yeterince alamıyorum: Kim Kardashian ve Givenchy Mini Pandora Bag

Kim Kardashian’ın hayranları ve dedektörleri onun hakkında her şey üzerinde anlaşabilirse, muhtemelen şu: Kim herhangi bir ünlünün en geniş çanta koleksiyonlarından birine sahiptir. ve eğer istediği ama şu anda sahip olmadığı bir şey varsa, ellerini üzerine koyması zor olmaz. Bu seçim özgürlüğü, Givenchy Mini Pandora çantasını daha da dikkate değer hale getiriyor.

Kim, geçmişte olduğundan daha az sıklıkta çanta taşıyor, bu yüzden onunla bir tane olduğunda her zaman not alıyoruz. Son zamanlarda, gri mini Pandora haftada birkaç kez ortaya çıkıyor ve nedenini görmek zor değil. Renk, zaten Givenchy-ağır nötr gardıropuyla iyi çalışıyor, şekil modern ve biraz minimal ve tüm önemli kıyafetlerini engellemeyecek kadar küçük, ancak yine de tüm ünlülerin açık bir şekilde sahip olduğu dört eşzamanlı telefonu tutacak kadar büyük. .

Normal deri 1.150 $ ‘da, bu çanta Kardashians’ın dolaplarından herhangi birindeki en nadir, en pahalı veya en özel çantadan uzaktır, ancak bazen iyi bir tasarım tüm maddi olmayanları aşar. Kim’in son zamanlarda giydiği tüm yollara göz atın veya Barneys aracılığıyla 1.150 $ karşılığında kendinizden birini alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

İlkbahar 2015İlkbahar 2015

için en iyi saçak çantalardan 18’i, tercih ettiğim satın alma sitelerine sürekli olarak yeni gelenleri inceliyorum ve yakın zamanda büyük bir saçak moda parçaları, cüzdanlar ve ötesinde akını keşfettim. Fringe,