Denediğiniz en çılgın ev çantası tedavisi nedir?

[Editörler Not: Aşağıdaki yayın, açık kalpli ve konuşma kışkırtıcı olduğu belirtilir, lütfen tartışılan herhangi bir tür vahşi, aptal teknik denemeyin!

]
Çantalarımı şiddetle koruyuyorum ve koleksiyonumdaki ürünlerin zarar görmemesini sağlamak için sık sık aşırı prosedürler alıyorum. Aslında, çanta korkularıma bir yayın ayırdım ve endişelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşan yorumlarınızla okumaktan gerçekten zevk aldım. El çantalarımı çok koruduğum için, LV forumunda bir üye olan Reneeluvscoach hakkındaki bu konuyu gördüğümde, Louis Vuitton’u Çamaşır makinesine hızlı bir şekilde koyduğumda tamamen şok oldum.

PurseForum’a hızlı bir göz atma beni, değerli cüzdanlarını çamaşır makinesine koyan çok sayıda TPF’nin tavşan deliğine götürdü. Bir sürü deri temizlemek için yapsınlar ve bazıları bir çantada kırılma tekniği olarak yapıyor, ayrıca çantalarımı çamaşır makinesine koymayı hayal edemesem de, bunun bir Bir çantayı güçlü koku veya lekeli tedavi etmek için çekici yöntem.

Cüzdanlarımı asla çamaşır makinesine koymadım, ancak bir çantaya yaptığım en çılgın evde tedaviye inanmamı sağladı. Birkaç yıl önce bir çalma için Chanel Madallion Comports satın aldım. Çanta geldiğinde, derinin etrafında beyaz çatlaklar olduğundan memnun kalmadım, çantayı çok kullanan ve üzgün hale getirdi. Basamaksız nemli bir kağıt havlu ile sildikten sonra, torbayı koşullandırmak için akçaağaç kokulu bir el losyonu kullandım.

Tipik olarak bir deri saç kremi kullanırdım, ancak elimde herhangi bir türde yoktu ve el losyonunu denemek için son derece riskli olan bir döküntü kararım verdim. Neyse ki benim için, madalyon taşımam bu süreçte hasar görmedi. Bir akçaağaç losyon banyosundan sonra hayata geri yüklenmesine rağmen, losyonun torbayı hatta bozulması için ileriye dönük. Akçaağaç losyon yöntemim, üst düzey deri ürünlerimi çamaşır makinesine atmakla karşılaştırıldığında uysal görünse de, bazı insanların geleneksel olmayan onarım iş tekniğim tarafından dehşete düşeceğini ve haklı olarak öyle olacağını hayal etmeliyim!

Alışılmadık temizlik tedavilerine ek olarak, özellikle çantalarında DIY modifikasyonları yapan kişileri düşünüyorum. Kim Kardashian’ın hermès otu, çocuğu tarafından boyanmış ve beni düşündürdüğünü, çantalarınıza hiç boya ekler misiniz? Şahsen ben asla olmazdı, ancak özel bir dokunuş için bir uzman tarafından boyanmış küçük bir SLG almak için çekilirdim. Demek istediğim Kim Kardashian’ın çanta bütçe planı astronomik olarak kendimden daha yüksek.

Bir çantada yaptığınız en çılgın ev tedavisi nedir? Çamaşır makinesine mi koydunuz, süslemeler eklediniz, çantanızı boyadınız mı yoksa evde herhangi bir püskül eklediniz mi? Hepsini duymak istiyorum!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

İlkbahar 2015İlkbahar 2015

için en iyi saçak çantalardan 18’i, tercih ettiğim satın alma sitelerine sürekli olarak yeni gelenleri inceliyorum ve yakın zamanda büyük bir saçak moda parçaları, cüzdanlar ve ötesinde akını keşfettim. Fringe,