Ulusal Çanta Günü Spot Işığı: Tory Burch Robinson Micro Double Zip Tote

Ulusal Çantalar Günü nihayet burada ve vesileyle kutlamak için Bloomingdale’le özel dizimizden beşinci ve son çantayı aldık. Tory Burch Robinson Micro Double Zip Tote, New York City kızının bir çantada isteyebileceği her şey, hepsi 450 $ ‘ın alt kısmında. Bundan daha iyisini yapmak zor.

Burch’un popüler Robinson hattının bu versiyonu mutlak en iyi boyuttur. Sadece bu küçük tote hantal veya külfetli hissetmekten kaçınmayacak kadar küçük, aynı zamanda düpedüz sevimli. Bununla birlikte, aynı zamanda, sahipliklerinizi rahatça taşımak için sınırlayıcı bir şekilde düzenlemenize gerek kalmayacak kadar büyüktür. Bu, çantaların goldilock’ları – sadece doğru.

Ve sonra, elbette, bu renk hakkında konuşmalıyız. Birkaç gölge yıl boyunca kullanım için hem canlı hem de en iyisidir, ancak en iyi kobalt mavisi hepsini yapabilir. Bu çanta ile tam olarak bulacağınız şey budur ve boyut ve renk kombinasyonu oldukça rakipsizdir. Dayanıklılık konusunda endişeliyseniz, yapma; Çanta, aşınmaya ve çizilmelere direnen sağlam, ustaca dokulu Saffiano deriden yapılmıştır.

Robinson Micro, tıpkı bu hafta ortaya koyduğumuz çantaların geri kalanı gibi, şimdi Bloomingdale’in Ulusal Çanta Günü pop-up mağazasında mevcut. 435 dolara kendiniz yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts