Tory Burch Kısıtlı Edition Pubsel Tors’u Cyber ​​Pazartesi için alışveriş yapın ve ToryBurch.com’da

Cyber ​​Pazartesi günü% 30 indirim alıyor, ancak bu daha fazla satış alışverişi yapmak için zaman olmadığı anlamına gelmiyor . Her şeye ayak uydurmak zor, aynı zamanda size en iyi siber Pazartesi anlaşmaları için kapsamlı bir rehber sunarken, Tory Burch Cyber ​​Pazartesi satışını vurgulamak istedim.

Kısa bir süre önce Miami’deki Tory Burch mağazasındaydım ve kendimi mağazada ne olursa olsun biraz tükettiğimi keşfettim. Tory aynı şekilde gerçekten sevdiğim harika bir çanta, püskül çantayı, internette özel olarak çeşitli renklerde yayınladı. Bu çanta sadece 250 $ ‘dır ve Tory Burch Cyber ​​Pazartesi anlaşmasına dahil edilir ve burada 250 $’ lık bir satın alma işlemi% 30 indirim alabilirsiniz.

Tory Burch püskül çantası, vurgulamada bir boncuk ve renkleri dengeleyen bir püskül detayı ile siyah, gümüş ve kırmızı gibi yedi seçenekte mevcuttur. Sık sık cüzdanı kontrol ettiyseniz, iyi, küçük bir crossbody çantası için beğendiğimi anlıyorsunuz ve bu çanta tüm kutularımı kontrol ediyor. Poşet, iPhone 6 veya 6 Plus’ın yanı sıra büyük bir cüzdan tutmak için çok büyük. Püskül sizin işiniz değilse, ayarlanabilir çapraz gövde kayışı ile birlikte ortadan kaldırabilirsiniz. Dış cephede arkada bir kart yuvası bulunur.

Tory Burch’taki püskül çantasının her türlü renkini 250 $ karşılığında alışveriş yapın (% 30 indirim almak için kasada teşekkürler).

Bu çanta sizin için değilse, Tory Burch’ta Siber Pazartesi satışına dahil edilebilecek çok daha fazlası var. ToryBurch.com adresindeki kasada teşekkürler 250 $ harcayın ve kod girerek% 30 indirim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts